« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 21 listopada 2017 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Policyjne działania "Truck&Bus"

Od wczesnych godzin porannych ostrołęccy policjanci prowadzą akcję pod kryptonimem "Truck&Bus". Jej celem jest podniesienie bezpieczeństwa w transporcie drogowym podczas przewozu osób i rzeczy. Mundurowi wezmą pod lupę kierowców autobusów i busów.

- Działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa wśród osób podróżujących, zminimalizowanie ilości wypadków drogowych oraz wyeliminowanie nieprawidłowości w wykonywaniu międzynarodowego i krajowego transportu drogowego - informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Policjanci będą sprawdzać dokumentację uprawniającą do wykonywania przewozu osób, sposób przewożenia osób i ładunku, stan trzeźwości kierowców oraz przestrzeganie norm czasu pracy.

- Funkcjonariusze zwrócą również uwagę na stan techniczny pojazdów ze szczególnym uwzględnieniem układu hamulcowego i kierowniczego, stanu ogumienia czy właściwego oświetlenia i oznakowania pojazdu - mówi rzecznik Żerański.

Akcja potrwa do godziny 22.00.

Wyświetleń: 1773
 
12:58, 20.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

?
17:44, 20.03.2017 r.
Od wczesnych godzin porannych, to znaczy od której? Czy to będzie po godz 3 rano gdzie pierwsze autobusy jadą do stolicy, czy może dopiero jak się panowie policjanci wyspia.
Ja
20:06, 20.03.2017 r.
Jak tak dbają o bezpieczeństwo proszę je haczyk do bazy PKS zobaczymy ile zostanie dopuszczonych do ruchu. Ale nie państwowych się nie rusza. Bezpieczeństwo czy wy wie ie co to słowo oznacza. Nie wy aby mandaty pisać bo na odprawie takie polecenie było.
donald
07:01, 21.03.2017 r.
to już za komuny lepiej traktowali obywateli!
Arystokrata szos
07:26, 21.03.2017 r.
Pie.....lenie o szopenie, opony, hamulce itp... może jeszcze sprawdzs czy płyn do spryskiwaczy jest zalany? A może by tak na wyjeździe z miasta sprawdzali ile aut wyjeżdża albo wjeżdża ,, na temacie,, nowe samochody a w większości tachografy się ,,zacinają,, dziwnym zbieguem okoliczności.....
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne