« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Policyjne patrole na motocyklach rozpoczęte

Sezon motocyklowy w pełni. Jednośladami na drogi wyjechali nie tylko prywatni użytkownicy, ale także policjanci ruchu drogowego posiadający uprawnienia do jazdy tymi maszynami. Funkcjonariusze służby zwrócą szczególną uwagę na kierowców jednośladów oraz sposób ich jazdy.

Sprawdzą również, czy posiadają odpowiednie uprawnienia do kierowania oraz wymagane dokumenty podczas kontroli. Pod szczególnym nadzorem będą miejsca, gdzie miłośnicy dwóch kółek nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego.

- Wobec osób, które w sposób rażący będą popełniali wykroczenia policjanci będą działali zdecydowanie - ostrzega mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Policyjne motocykle będzie można spotkać zarówno na terenie miasta, głównych ciągach komunikacyjnych, ale również na terenie powiatu ostrołęckiego.

- Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami, a swoją brawurą możemy przyczynić się do ogromnej tragedii. Ucierpieć mogą niewinni użytkownicy dróg - mówi rzecznik Żerański.

Mundurowi apelują również do kierowców samochodów, aby uważnie spoglądali w lusterka, szczególnie przed zmianą pasów, skręcaniem i wyprzedzaniem.

Wyświetleń: 2668
 
09:31, 11.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

obserwator
12:43, 11.04.2017 r.
Sami przeginaja na tych hulajnogach ale im wolno
Marek
15:25, 11.04.2017 r.
To są Yamahy fazer ?
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne