« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Ponad 5 tys. zł zarabia w Ostrołęce nauczyciel dyplomowany. Aktualizacja: zobacz dokument potwierdzający nasze dane

5.000,37 zł - tyle wynosi średnie wynagrodzenie nauczyciela dyplomowanego zatrudnionego w szkole publicznej w Ostrołęce.
Na koniec ub. roku było to ponad 730 etatów. Nauczyciel mianowany zarabia średnio blisko 4 tys. zł (prawie 195 etatów). Poniżej szczegóły (wszystkie podane wynagrodzenia są kwotami brutto).

Stopień awansu zawodowego - średnie wynagrodzenie od 1 września do 31 grudnia ub. roku - ilość etatów:
- nauczyciel dyplomowany - 5.000,37 zł - 730,28
- nauczyciel mianowany - 3.913,33 zł - 194,98
- nauczyciel kontraktowy - 3.016,52 zł - 202,34
- nauczyciel stażysta - 2.717,59 zł - 38,77

Aktualizacja:
W związku z licznymi komentarzami publikujemy dokument potwierdzający nasze dane tj. sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez urząd miasta.

Reklama
Wyświetleń: 11213
 
17:04, 23.02.2013 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły