Sobota, 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, Czesława, Amalii

Archiwum artykułów

Porażka TRÓJKI.

W rozegranym dziś meczu o mistrzostwo II ligi piłki ręcznej ostrołęcka TRÓJKA przegrała w Kielcach z tamtejszą VIVE II 45:27 (21:12).

Mazowiecka Liga Juniorek Młodszych w Piłce Ręcznej:
UMKS TRÓJKA Ostrołęka - MKS Karczew 13:21 (8 : 11).
Trener Piotr Dobrzyński:
Mecz, ze względu na dużą ilość chorych i kontuzjowanych naszych zawodniczek , na naszą prośbę miał być przełożony. Niestety przeciwnicy nie wyrazili zgody. Takie postępowanie jest nie fair play. Do meczu w pełni sił i zdrowiu przystąpiliśmy z sześcioma zawodniczkami z pola i dwiema bramkarkami, w protokole wpisane były jeszcze cztery zawodniczki będące bezpośrednio po chorobie lub po wyleczeniu kontuzji, cztery następne będą mogły grać za około 3 tygodnie. Mimo tak dużego osłabienia pierwsza połowa była wyrównana , zespół bronił bardzo ofiarnie i skutecznie kończył akcje ofensywne. W drugiej połowie zabrakło po prostu sił by zmniejszyć rozmiary porażki.
Wpływ na wynik meczu miało też to, że złapaliśmy pięć kar i popełniliśmy 11 błędów własnych. Błędy te wynikały głównie z tego, że w takim ustawieniu graliśmy pierwszy raz. Jestem pewien, że w pełnym składzie mecz byłby do wygrania. Przed meczem zawodniczki z Karczewa urządziły sobie sesję zdjęciową na naszej hali, były uśmiechnięte i pewne siebie. Po meczu z boiska schodziły porządnie zmęczone i mimo wygranej bez radości na twarzach - mogły sobie tylko wyobrazić co by było gdyby dano nam szansę gry w pełnym składzie. Cały zespół wraz z trenerem dziękuje za sportowy doping licznie przybyłym na mecz kibicom.