« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Poruszający list chorej dziewczynki do św. Mikołaja

Przeczytaj poruszający list chorej dziewczynki do św. Mikołaja.
Mam na imię Agnieszka. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, w związku z tym piszę do Ciebie, św. Mikołaju, list z prośbą o prezent związany z moim wyglądem.
Mam problemy ze zdrowiem, leczę się w wielu poradniach. W trakcie choroby straciłam zęby. Bardzo proszę Cię o to, żebyś pomógł mi we wstawieniu przynajmniej dwóch przednich. To nie jest żart, bardzo mi na tym zależy.
Z góry bardzo dziękuję, chora Agnieszka.


To jeden z kilkuset listów, które czekają na spełnienie w ramach akcji PomagamyMikołajowi.pl. Ty także możesz spełnić marzenie choć jednego z dzieci, także chorej Agnieszki. Wystarczy, że odwiedzisz stronę akcji, wybierzesz dowolny list i postanowisz spełnić życzenia malucha. Wszystkie listy są skrupulatnie weryfikowane przez ośrodki pomocy rodzinom, dlatego masz stuprocentową pewność, że Twoja paczka trafi do potrzebującej rodziny, której nie wiedzie się najlepiej.

Jeśli chcesz pomóc chorej Agnieszce we wstawieniu ząbków, ufundować prezent innemu dziecku lub spełnić świąteczne marzenia nawet kilku z nich, skontaktuj się z redakcją Rozmaitości Ostrołęckich, która jest organizatorem akcji.

Redakcja Rozmaitości Ostrołęckich
Ostrołęka, ul. Hallera 13, tel. (29) 760-91-92 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00), e-mail: redakcja@informedia.pl.

Do tej pory spełniono już około 400 dziecięcych marzeń z naszego regionu. Kolejne 300 wciąż czeka na św. Mikołaja.
Nie zwlekaj! Dziecięce marzenia czekają na spełnienie. Potrzeba bardzo niewiele!

Przeczytaj listy nadesłane do św. Mikołaja:
PomagamyMikołajowi.pl

Imię dziecka w treści listu zostało zmienione.

Obejrzyj spot:

Wyświetleń: 4626
 
22:02, 15.12.2012 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

trala
07:50, 16.12.2012 r.
ja już pomogłem, polecam ....
ela
11:12, 16.12.2012 r.
potrzebujacych jest mnostwo.państwo polskie nie interesuje los ludzi biednych chorych bezrobotnych.przykre to i zenujące.ja oprocz zdrowia pragne pracy by godnie żyć i się leczyć.takie przyziemne życzenie i prośba do Mikołaja o spełnienie.śmiesze może ale prawdziwe
13:43, 16.12.2012 r.
potrzebujących jest wiele,biedy mnóstwo,a nasi urzędnicy łącznie z prezydentem Kotowskim robią akcję charytatywną po sklepach, i znów żerują na tym biednym narodzie,wystarczyłoby jedną reklamówkę przeznaczyć i bardzo dużo dzieci było by najedzonych w święta
OBSERWATOR
15:44, 16.12.2012 r.
ŚWIĘTA PRAWDA :crying:
do ela
15:44, 16.12.2012 r.
trzeba być chorym człowiekiem żeby tak szlachetne przedsięwzięcie upolitycznić i wprowadzić wojnę polsko - polską. mam tylko nadzieję, że ludzie którzy mają serce nie będą się twoja wypowiedzią sugerowali, zobaczą tylko i wyłącznie potrzebę pomocy dziecku, którego sytuacja rodzina nie musi być jedynie skutkiem działania rządu.
ja
16:14, 16.12.2012 r.
NFZ ma obowiązej wstawić przednie 1 i 2!!
Modolol
17:08, 16.12.2012 r.
co za badziew. Kto sie rodzi??
19:43, 16.12.2012 r.
W takim przypadku kłania się przysięga Hipokratesa. A swoją drogą biorąc pod uwagę liczbę stomatologów i protetyków w Ostrołęce, spełnienie marzenia chorego dziecka jest przecież do zrealizowania. W zasadzie jednak po co robić coś charytatywnie. Najważniejsza w dzisiejszych czasach jest przecież kasa. Lekarze nie są po to aby pomagać innym. To maszynki do robienia pieniędzy. I wszystko oczywiście w majestacie prawa.
19:52, 16.12.2012 r.
Komenator pod nickiem "ela" wcale nie lekceważy sobie listy Agnieszki do Mikołaja. To co pisze jest prawdą. Jestem starszej daty i uważam, że za tzw. komuny (u nas był socjalizm) takiej biedoty jak teraz nie było. Dlaczego? Dlatego bo każdy miał pracę a jak ktoś od pracy sie uchylał to był za to ścigany. Ponadto różnica w zarobkach pomiędzy robotnikiem a kierownikiem nie byla aż tak duża jak teraz. Nie mówię "komuno wróć" bo również dążyłem do tego, żeby żyło się nam lepiej a wyszło odwrotnie jak zwykle."Mieszkanki" komentarz też jest bardzo wymowny i oddaje aktualną sytuację.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne