« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 22 listopada 2019 r., imieniny Cecylii, Marka, Maura

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Poseł Andrzej Kania odchodzi z Platformy Obywatelskiej! (aktualizacja, wideo)

Konferencja Andrzeja Kani i Jarosława Gowina (fot. Twitter/polskarazem)Konferencja Andrzeja Kani i Jarosława Gowina (fot. Twitter.com/polskarazem)Ostrołęcki poseł Andrzej Kania żegna się na cztery lata z wielką polityką. Dzisiaj oświadczył, że - pomimo wpisania jego nazwiska na listy wyborcze Platformy Obywatelskiej - rezygnuje z członkostwa w ugrupowaniu Ewy Kopacz i przechodzi do partii Jarosława Gowina.

- Platforma Obywatelska od początku była budowana jako partia konserwatywno-liberalna. Była oparta zarówno na wartościach uniwersalnych, jak również chrześcijańskich, które zawsze były dla mnie bardzo ważne. Istotne były również zasady wolnego rynku, czyli dążenie do tworzenia miejsc pracy, walka z bezrobociem w kraju. Niestety dzisiaj w Platformie nie ma ani konserwatyzmu, ani liberalizmu. Jest to tylko pusta wydmuszka, która skręca w lewo na scenie politycznej i to mi się nie podoba.

Jak podkreśla poseł Kania, decyzję o odejściu z Platformy Obywatelskiej podjął przed wyborami parlamentarnymi, choć miał pewne miejsce na liście PO do Sejmu.

- Odszedłem nie dostając żadnego miejsca na listach wyborczych w Polsce Razem, bo nie chcę, aby ktoś mi zarzucił koniunkturalizm. Odchodzę z Platformy Obywatelskiej z własnego przekonania - dodał poseł Kania.

Krótka konferencja prasowa została zorganizowana na sejmowym korytarzu. Jarosław Gowin poinformował o politycznym transferze posła Andrzeja Kani do swojej partii.

Rano na antenie TVN24 Jarosław Gowin w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim zapowiedział polityczny transfer do swojego ugrupowania, choć o nazwisku posła nie chciał mówić.
- Nie będzie startował z naszych list, ale przekonania nie pozwalają mu dłużej być w Platformie, mimo że miał dobre miejsce na liście PO w wyborach do parlamentu - powiedział Jarosław Gowin.

Jak podaje portal tvn24.pl, Gowin pytany, czy poseł otrzyma miejsce na liście PiS w wyborach parlamentarnych, odpowiedział.
- Nie. To już nie chodzi o żadne negocjowanie sobie miękkiego lądowania. W tym przypadku chodzi o wierność przekonaniom. Ta osoba nie będzie startowała, ale ma dobre miejsce na liście Platformy, nie chce już dłużej Platformy reprezentować - powiedział.

Poseł Andrzej Kania w sejmowych ławach zasiadał dwukrotnie. W tegorocznych wyborach na liście do Sejmu znalazł się dopiero na siódmym miejscu. Przed nim znalazło się nazwisko jego największego lokalnego rywala, Mariusza Popielarza, który jest przewodniczącym struktur PO w Ostrołęce.

Andrzej Kania to jeden z założycieli struktur PO w Ostrołęce. Członkiem partii był od 2001 r. W ogólnopolskich mediach Kania zasłynął w 2008 roku swoim wyjazdem na Teneryfę. W grudniu 2013 roku poseł Kania głosował przeciwko poprawce zgłoszonej przez opozycję, która pozwoliłaby na wpisanie obwodnicy Ostrołęki do programu budowy dróg. W uzasadnieniu twierdził, że polityka to gra w drużynie, a obwodnica miasta z pewnością powstanie. Jesienią 2014 r. Kania popadł w konflikt z wojewodą Jackiem Kozłowskim, swoim partyjnym kolegą. Ostrołęcki poseł twierdził, że obwodnica naszego miasta nie powstanie, a zapewnienia wojewody, to puste obietnice przedwyborcze, które nie mają żadnego pokrycia w dokumentacji.

Dzisiaj ostrołęcki poseł żegna się z Platformą Obywatelską i wstępuje do Klubu Parlamentarnego Zjednoczonej Prawicy. W tegorocznych wyborach nie znajdzie się na listach wyborczych do parlamentu. Oznacza to, że poseł żegna się z polityką na Wiejskiej, a następna szansa na bycie posłem może pojawić się dopiero za cztery lata.

Obejrzyj wideo:
TVN24: Jeden na jeden

Wyświetleń: 13855
 
13:58, 11.09.2015 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

xyz
14:06, 11.09.2015 r.
HaHaHa!!!
Janek
14:08, 11.09.2015 r.
Powoli wszyscy odchodzą z Platformy. Kwestia czasu.
@Niss
14:10, 11.09.2015 r.
Kolejny uciekinier z tonącego statku.... Idzie tam gdzie kasa. Takich POlityków mamy, co naród i ich obywateli mają w d... Za co tylu poległych wspaniałych ludzi prawdziwych polaków oddało swoje życie! W tm kraju i na świecie nic się nie zmieni na lepsze...smutna prawda. A teraz tego nie widzicie, lecz jak było przepowiedziane Islam zalewa Europe. Ci uciekinierzy jak dotąd mieli za nic katolików i wielu ich zginęło z rąk islamistów.Niech no tylko oni się tylko zadomowią w europie , to dopiero będzie się działo.
Lato
14:11, 11.09.2015 r.
PŁYWAK. WSTYD. :laughing: :laughing: :laughing:
mm
14:15, 11.09.2015 r.
Trza powiedzieć , że wykazał sie wielkim sprytem . PO idzie w dół to myk do drugiej parti.Jak Go spotkam to zapytam Co zrobił dla Polski?, bo mi dołozył dwa lata pracy , przysłuzył sie do zaostrzenia przepisow drogowych + radary.Tak bez konca by mozna wymieniać jak nasi parlamentarzysci w sród , których jest i On, dbają o to by żyło nam sie lepiej.
skoda
14:18, 11.09.2015 r.
Ja siódmego miejsca nie nazwał bym dobrym :laughing:
ketuks
14:21, 11.09.2015 r.
Desant z tonącej platormy. Bardzo to sprytne i oryginalne. :wink:
pięć klas szkoły postawowej
14:30, 11.09.2015 r.
Do @Niss @ 14:10, 11.09.2015 Za cztery lata podyskutujemy o partii jaką jest PIS . Wtedy zobaczymy czy ów partia spełniła swoje cuda . Na kazde dziecko po 500 zł itd . Dobrze być w opozycji i krytykować i brać dietę poselską . :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Anka PiSanka
14:34, 11.09.2015 r.
Dzień dobry Państwu!

Wiadomość wspaniała. Nasuwa się jednak pytanie: dlaczego tak późno?
Odpowiedź, że "lepiej późno, niż wcale", brzmi w tym przypadku dosyć cierpko i sarkastycznie...

Pozdrawiam... Życzę Koleżankom i Kolegom - miłego popołudnia...
wo
14:36, 11.09.2015 r.
Bez honoru i ambicji. Zmiana ugrupowania przed wyborami to wyrachowanie i czysta kalkulacja. ŻAL
pięć klas szkoły postawowej
14:36, 11.09.2015 r.
To jest początek i koniec PIS - u . Niestety . Tak jak było z AWS - em . :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
:laughing do pięć klas szkoły postawowej
14:43, 11.09.2015 r.
Nie jestem za Pis ani za jakąkolwiek partią czy ugrupowaniem w tym kraju. Jasno napisałem,że tu się nic na lepsze w tym kraju nie zmieni. Z PO uciekają do Pis i na odwrót . Politykiem też nie jestem,ale wiele nie trzeba żeby nie zauważyć co się dzieje...to nawet dzieci już wiedzą. Polskiemu obywatelowi żyje się ciężko i jest uciskany jak tylko się da po portfelu i nie tylko. Oszuści, komornicy politycy mamy w tym Polskim pięknym kraju chorobę! Zapewne nieuleczalną jak RAK .
:)
14:44, 11.09.2015 r.
Poprę PIS w najbliższych wyborach bo w mojej ocenie to jedyna partia która ma zaplecze by jeszcze coś w tym kraju zrobić. Z drugiej strony kibicuje takim partiom jak Korwin czy Stonoga bo dużo argumentów mają trafnych tylko wlasnie brak zaplecza, ludzi rozpoznawalnych etc Także teraz PIS a za 4 lata ocenimy, jak to bedzie wyglądało na tle Polski i Ostrołeki. Albo kolejny głos albo won!
piswomen
14:49, 11.09.2015 r.
PO raz niezliczony płacimy wszyscy za decyzje kilkunastu POlitykierów. Kto tym POlitykierom dał możliwość podejmowania decyzji i ingerencji w moja życie, nasze życie, życie ludzi? Kto taką możliwość dał POlitykierom, którzy mieli kontrolować tych POlitykierów, którzy podjęli te decyzje? Kto powierzył kontrolę POlitykierom, którzy mieli kontrolować POlitykierów odpowiedzialnych za nadzór nad POlitykierami podejmującymi decyzje? Kto... itd., wystarczy.
To nie ja powierzyłem te obowiązki wymienionym wyżej powszechnie znanych ze swych zdolności umysłowych.
Jeśli, Drodzy Rodacy, wyście to uczynili, to zastanówcie się następnym razem.
Wspomnijcie o tym przed wyborami...
Anka PiSanka
14:51, 11.09.2015 r.
Do pięć klas szkoły postawowej @ 14:30,

Witaj Miły Kolego!

Być może mam małe wymagania. Być może bardzo się kryguję. Być może mam mało asertywności w sobie, lecz jako żywo, mi wystarczy ten jeden, jedyny cud PiS-u, jakim będzie wyeliminowanie z rządzenia Polską, Partii Ośmiorniczek vel Oszustów. Pal licho 500zł na każde dziecko... Pal licho przywrócenie poprzedniego wieku emerytalnego... Pal licho przywrócenia obowiązku szkolnego dla siedmiolatków... To nie istotne, to nie ważne. Raduje się me serce, dusza śpiewa radosną pieśń o miłości, że oto za przyczyną PiS-u, zniknął z ekranów telewizorów nieudaczny, zdalnie sterowany Bul-Komorowski, a za kilkadziesiąt dni, zniknie żenująco nieudolna, płaczliwa Kopacz. I za to, w podzięce Prawu i Sprawiedliwości otworzę szampana... Reszta jest milczeniem...
Paweł
14:53, 11.09.2015 r.
Andrzeju czy w związku z odejściem z PO złożysz mandat poselski uzyskany z listy Platformy Obywatelskiej?
Pafnucy
14:56, 11.09.2015 r.
To jest zdrada i pętactwo. Być tyle lat w tym ugrupowaniu i ucuiekać jak Gowin to jest ohydne. Proszę w ogóle nie startową do wyborów.
pięć klas szkoły postawowej
14:58, 11.09.2015 r.
Do :laughing do pięć klas szkoły postawowej @ 14:43, 11.09.2015 . 10 lat temu rządziła ekipa PIS , Samoobrona , LPR i co robili ? Sobie wzajemnie pod sobą dołki kopali . Rządzili tylko dwa lata . Będzie bałagan zobaczycie . Która partia polityczna rządziła tak długo jak PO ? Żadna . Krytykować każdy może i obiecywać gruszki na wierzbie . Tylko ktoś racjonalnie myślący wie o co w tym wszystkim chodzi .
maak
15:03, 11.09.2015 r.
Dzisiaj odbyło się głosowanie nad obywatelskim projektem zmierzającym do wprowadzenia zakazu aborcji.

Posłowie partii Jarosława Gowina głosowali przeciw odrzuceniu projektu.

A jak głosował poseł Kania?
Wacek
15:04, 11.09.2015 r.
Panie Kania, trochę więcej honoru!!!!

Jeżeli nie odpowiada Panu polityka jaką realizuje PO, to winien Pan zrezygnować ze startu z jej list.

Niestety nie wierzę, że stać Pan na to. Dopiero teraz pokazuje Pan swoje oblicze - a ja naiwny na Pana głosowałem.
Jeszcze raz apeluję o chociaż trochę honoru.
maak
15:13, 11.09.2015 r.
Aha .. już wiemy jak głosował poseł:

Kania Andrzej Wstrzymał się

Czyli jeszcze w rozkroku pomiędzy PO a partią Gowina.
dr. Joint
15:18, 11.09.2015 r.
mimo wpisania?? hahahaha śmieszny jesteś Andrzejku

powiedz na której liscie i na jakim miejscu, zbiuerając podpisy nie widziałem Cię na ani jednej

a moze wstydzisz się przyznać że poprostu nie dostałeś poparcia!!!!!!!!!!!!! odsuneli Cię od wszystkiego, zasiadasz w jakiejś komisji? Udzielasz się społęcznie
Tic-tac
15:19, 11.09.2015 r.
Każdy szczur ucieka z tonącego okrętu. Tym bardziej, że już wcześniej z tego tonącego wraku uciekł kapitan, powierzając dowodzenie kucharce.
dr. Joint
15:19, 11.09.2015 r.
zebys nie myslał ze ja zbierałem nie bawię się w te klocki , moze źle się wyraziłem podpisując się pod listą poparcia kandydatów nie widziałem twojego nazwiska :laughing: :laughing: :laughing:

ale poprzeć zawsze kogoś mogę, tak samo jak i będe głosował na kogoś bo to mój obowiazek
dr. Joint
15:21, 11.09.2015 r.
chociaż masz rację, PO już poległo a Gowin i Ty przy Pisie więcej zdołasz
Mieszkaniec
15:29, 11.09.2015 r.
Joint może byłeś tak zafascynowany składania poparcia ze może po prostu nie zauważyłeś hehe

Na marginesie może to i dobrze, mówiąc ze tu cytuję z tego co pamiętam a mogę się oczywiście mylić mój głos i tak się nie liczy przy głosowaniu za obwodnicą Ostrołęki
OBSERWATOR
15:59, 11.09.2015 r.
A TYLE SIĘ MÓWI O TYM ŻEBY NIE GŁOSOWAĆ NA TE GĘBY KTÓRE JUŻ SIĘ PRZEWIJAŁY TYLE LAT NA SCENIE POLITYCZNEJ ....NIE POPIERAĆ G....WNA ! :wink:
Mati
16:13, 11.09.2015 r.
Takiego cyrku to jeszcze nie było. Ostrołęcki "kapitan" opuszcza tonący statek :)
ewa
16:15, 11.09.2015 r.
Bardzo dobrze że pan odchodzi ponieważ nic pan dobrego dla Ostrołęka nie zrobił ,,, może dla kieszeni,,,,,,,
:laughing
16:17, 11.09.2015 r.
Obserwator ma racje !
brunon k
16:20, 11.09.2015 r.
brak podstaw ideologicznych to podstawowa cecha polityków, brak owych podstaw to brak widocznych narzędzi do ich realizacji to powoduje nieklarowność poczynań koniunkturalność i wahania uzależnione od doraźnych bliżej nie sprecyzowanych celów cała polityka PO ostatnich 8 lat to takie lawirowanie obliczone na krótkoterminowe skutki. Na szczęście ich statek tonie.
:laughing
16:26, 11.09.2015 r.
Onet:
Parafia w Śremie przyjęła uchodźców z Syrii. Wkrótce cała rodzina bez słowa uciekła do Niemiec.

To też szczury...
:laughing
16:29, 11.09.2015 r.
Onet:
Parafia w Śremie przyjęła uchodźców z Syrii. Wkrótce cała rodzina bez słowa uciekła do Niemiec.

To też szczury...
:laughing
16:32, 11.09.2015 r.
Onet:
Parafia w Śremie przyjęła uchodźców z Syrii. Wkrótce cała rodzina bez słowa uciekła do Niemiec.

To też szczury...
łoś
16:33, 11.09.2015 r.
uff.. wreszcie bo ten koles swoimi dokonaniami, inteligencja, osobowością zdecydowanie pasuje bardziej do PIS niż PO. PO powinno go spuscić w muszli już 4 lata temu. W Ostrołeckiej PO niestety nie widac postaci które mogły by zmienić wynik wyborczy w naszym miescie, choć na ten 5-ty czy 10-ty garnitur nieudaczników PIS nie powinno to byc trudne. Do władzy jednak pchają sie zazwyczaj najwięksi nieudacznicy ( patrz nasze władze) a kazdy kto ma choć troche wiedzy, umiejętności i charakteru trzyma sie niestety z daleka. A szkoda bo jak budżetem miasta o wartości kilkudziesięciu milionów rządzi katecheta to potem mamy to co mamy. W PO była podobna miernota i na szczęscie odchodzi.
16:39, 11.09.2015 r.
Hehe Polacy boją sie że przyjdą tu uchodźcy a uchodźcy boją sie że przyjadą do Polski :smile:
16:40, 11.09.2015 r.
Tej PiSanki to ja juz czytac nie moge! ta jej chora ideologia i w kolko macieju to samo. Od dzis nie czytam jej wpisu ! na kazdy temat to samo. Stalas sie nudna!
:laughing
16:40, 11.09.2015 r.
Onet:
Parafia w Śremie przyjęła uchodźców z Syrii. Wkrótce cała rodzina bez słowa uciekła do Niemiec.

To też szczury...
@Niss
16:47, 11.09.2015 r.
Ale co do Komorowskiego i Kopacz to ma rację :tongue:
True
16:53, 11.09.2015 r.
Czasem warto zrobic krok do tylu, aby zrobic dwa do przodu...
ig
16:53, 11.09.2015 r.
jak by unia ogłosiała że wszyscy uchodźcy skierowani zostaną do polski pod rządami PO to jak jeden odkręcili by sie i biegiem spieprzyli do swoich dyktatur być Polakiem w Polsce to trzeba być twardzieem
@Niss
16:56, 11.09.2015 r.
ig Fakt :smile:
gf
18:00, 11.09.2015 r.
Dlaczego mam to tak głęboko w d.upie
ojciec Tadejro
18:07, 11.09.2015 r.
Szczury zawsze uciekają z tonącego okrętu.
wojtek
18:26, 11.09.2015 r.
Gdyby dostal jedynke na liscie PO ,to by i nie odchodzil ,a tak ,to weszy za korytkiem.Te zwierzeta tak maja
wredniak
18:40, 11.09.2015 r.
Kameleon i tyle, tacy ludzie nie powinni być w PO. Od Gowina też odejdzie jak zmieni się kierunek wiatru.
fifi
18:50, 11.09.2015 r.
żenada wie że platforma przegra to idzie gdzie indziej,aby był stolek!Im tylko o kasę chodzi,wstyd
pompon
19:08, 11.09.2015 r.
No to teraz nastąpi rozkwit ostrołęckiej PO. Wszystkie porażki tłumaczono tym, że poseł Kania im przeszkadzał, teraz mają pole do popisu nareszcie. Czekam na świetny wynik kandydata Mariusza, wreszcie może się chłopinie coś uda :laughing:
geos
19:27, 11.09.2015 r.
Nic nie znaczący nadęty człowieczek w równie nic nie znaczącej partyjce. Tłusta skwarka w politycznych popłuczynach. Tyle wystarczy
dr. Joint
19:32, 11.09.2015 r.
do Anka Pisanka

witam droga Pani ... :wink:

a dlaczego pal licho z 500 zł na dziecko, a ja własnie na to liczę to wasze obietnice i mam nadzieje że na tym się nie skończy. Tylko coś zrobicie w tym kierunku jak z wieloma obietnicami które złożyliście podczas kampanii wyborczej i dalej to robicie.
Szkoda klawiatury aby tu wszystko wypisywać, czas pokaże. Mam tylko cichą nadziejęże spełnicie obietnice i czekam tych cudnych 5 lat, po tych latach zobaczymy bo jak narazie to wszystko wina PO i oby to nie było tak przez 5 lat że wina Po i wina PO poprostu to naprawcie i zróbcie cuudddaaaa

oby nie było grecji, życze wam z całego serca bo tak naprawdę tu nie chodzi mi o partię a o to ABY ŻYŁO SIĘ NAM LEPIEJ, NAM ZNACZY TOBIE I MI I WSZYSTKIM POLAKOM bo o to chyba chodzi prawda?
dr. Joint
19:34, 11.09.2015 r.
pozdrawiam
dr. Joint

całuje mocno w czółeczko :tongue:

:laughing: :laughing: :laughing:

nie wiem co na to moja żona ale chyba przetrawi w czółeczko

Miłego wieczoru i weekendu

można, pewnie że można tylko trza chcieć
aan
19:38, 11.09.2015 r.
ciepło przy D.. upie i odchodzi, bo przecież nie wygrają.
Krzyś
19:39, 11.09.2015 r.
Mam taki zwyczaj że składam podpis wszystkim którzy chcą startować w wyborach po to by mieli szanse na pokazanie co mają społeczeństwu do zaoferowania , bez względu jakiej partii jest to lista.Kania niestety nie dostał miejsca tak zwanego"biorącego" i będzie starał się zaistnieć w najbliższych wyborach jakiekolwiek będą.A cała otoczka światopoglądowa,którą próbuje "sprzedać" można o kant stołu potłuc."Kasa misiu kasa!"
...
19:54, 11.09.2015 r.
I tak, za jednym zamachem dwie partie zwiększyły uśredniony poziom inteligencji ich członków.
A Platforma Obywatelska nie idzie na dno. Ona przegrywa w rankingach (i byc może nie wygra w najbliższych wyborach) z fundamentalistyczną i zarazem quasikomunistyczną prawicą. A Kania ... nareszcie wylądował tam gdzie jego miejsce. Już nie będzie musiał się ścigać z Czartoryskim o pierwszą ławkę w kościele.
free
19:57, 11.09.2015 r.
Ten sam typ komentarzy na Onecie o tym szczurze ...
Hurra
19:57, 11.09.2015 r.
Jak to dobrze dla Ostrołęki! NARESZCIE !!!!
rew
20:06, 11.09.2015 r.
Typowo czujny szczur.Ale lepiej niech zdechnie poza platformą. Będzie mniej smrodu.
akk
20:07, 11.09.2015 r.
Anuś - toż to żałosne, bierzecie kogoś bez honoru,nie świadczy to o was najlepiej :sad: :tongue: :laughing:
rew+
20:16, 11.09.2015 r.
A swoja droga to jak naiwny i nie mający rozeznania co do swoich poslow JEST klub Parlamentarny PO. I chcieli go na listę umiescic? A wystarczylo zapytac ostrolęckiej ulicy i byloby wiadomo kto ta zacz a raczej ze to NIKT. Nic nie warta osoba. Nic dobrego nie zrobił i nie zrobi - no może zaszkodzi nowo wybranemu ugrupowaniu.
h
20:23, 11.09.2015 r.
ja tam jestem za anka lepiej pozno niz wcale, chodz szanse mialby marne w ostrolece PO jest juz spalone
Anka PiSanka
20:26, 11.09.2015 r.
Do ABC @ 16:40,

Drogi ABC, zarzucasz mi, że promuję "chorą ideologię, że "w kółko macieju to samo", że "na każdy temat to samo".
Myślę, ze to nie wada, lecz zaleta, iż nie zmieniam poglądów w zależności od koniunktury politycznej, lub kierunku wiejącego wiatru. Kochany, stałość poglądów (jakie by one nie były), to powód do dumy i wielka cnota, którą sobie cenię wielce.
Proszę, nie rób mi przykrości ani afrontu. Czytaj mnie... czytaj.
Jeżeli twierdzisz, że "stałam się nudna", to obiecuję poprawę. Dla Ciebie postaram się pisać nieco barwniej, dosadniej i znacznie "krwistszym" językiem, niż dzieje się to ostatnimi czasy...

Pozdrawiam cieplutko...
pompon
20:34, 11.09.2015 r.
Przecież, jak wiadomo, ten poseł akurat zawsze miał prawicowe poglądy, i widocznie w tej dzisiejszej PO, a zwłaszcza w ostrołęckiej, nie widzi już dla siebie miejsca. Rezygnuje z kandydowania do Sejmu, więc wszyscy platformersi w mieście, jeśli jeszcze jacyś są, powinni być zadowoleni, nie zabierze głosów temu drugiemu, skończy się nienawiść i wojna, PO nasze rozkwitnie jak lilija, może członków przybędzie, sama radość winna zapanować, nie plucie :tongue:
Anka PiSanka
20:41, 11.09.2015 r.
Do akk @ 20:07,

Hmm... Primo, po pierwsze: Pan Kania nie przechodzi do Prawa i Sprawiedliwości, lecz do Polski Razem, Jarosława Gowina. (O pokładach honoru, lub ich braku p. Kani, nie chcę się rozwodzić).
Primo, po drugie: postępowanie p. Kani jest rzeczywiście niezrozumiałym ewenementem na skalę światową, lecz mi to, przyroda zna podobne problemy i paradoksy: ot, choćby casus niejakiego Romana Giertycha (ps. Koński Łeb), Ludwika Dorna, czy Michała Kamińskiego...

Pozdrawiam...
Anka PiSanka
20:45, 11.09.2015 r.
Errata. Drugi akapit: jest "lecz mi to", pow. być "lecz mimo to".

Ach, ten pośpiech. Ach, to roztargnienie. Ach, to rozkojarzenie. Ach, ten chroniczny brak czasu...
do sikanka
20:52, 11.09.2015 r.
a ty niestety dla nas wszystkich ciagle zyjesz?
Kargul vel Pawlak
21:10, 11.09.2015 r.
Ma chłop łeb pamiętam ,że już na ARTnieźle kombinował .

Pozdrowienia dla Andrzejka .
Analityk
21:33, 11.09.2015 r.
Zazwyczaj jest tak : zostajesz Posłem RP (dzięki wielu osobom głosującym), zdobywasz doświadczenie (w pierwszej kadencji siedzisz i słuchasz, jednym słowem uczysz się) oczywiście pod warunkiem, że wcześniej nie miałeś żadnego doświadczenia w polityce (a tutaj mówimy o osobie, która była radnym naszego miasta, pełniła funkcję wiceprzewodniczącego rady, współtworzyła struktury PO w naszym mieście). Osoba ta zostaje Posłem RP (dzięki pracy wielu zaangażowanych osób). I co potem ??? dwie kadencje i niezła kasa (zresztą jak inni nasi lokalni posłowie), i pytanie co dla nas wyborców ??? jeśli się mylę to z góry przepraszam ale nie słyszałem o żadnej sensownej interpelacji poselskiej naszych ostrołęckich posłów, oczywiście mowa o interpelacjach, które mówiłyby o nas czyli mieszkańcach Ostrołęki. A wracając do początku : pan A uzyskał kiepską propozycję lokalizacji na liście i się obraził (ale nie tak od razu, kolejność na listach była znana dużo wcześniej)
kiepska lokalizacja na liście (uważam, że adekwatna do dokonań) to jak mi się wydaje efekt tych dokonań
Czernice Borowe
21:53, 11.09.2015 r.
Poznał się Przasnysz. Poznała się Ostrpłęla. NARESZCIE !
Skutek
21:53, 11.09.2015 r.
A jak kiedyś ktoś pisał w komentarzu, że Kania umawia się z opozycją i robi pod Platformą, to uważano za ściemę... To karierowicz i nikt więcej. Człowiek, który nie ma własnych poglądów, który sprzeda Was w najbliższym momencie... Dalej ufajcie tej ****

Pozdrawiam i życzę normalnych polityków nie kretów.
Czernice bprowe
21:56, 11.09.2015 r.
To i w Ostrołęce poznali się ?
po
02:09, 12.09.2015 r.
różan sie zawiódł na cynglach
POPAPRAŃCY
02:14, 12.09.2015 r.
z całym szacunkiem ale różan wiele zawdzięcza panu
2 miljony i burmistrza ze skłdowiskiem
grzes
05:55, 12.09.2015 r.
Jak PIS dojdzie do władzy to będzie masa stanowisk do obsadzenia ..np w radach nadzorczych. Ważne wiec dobrze wylądować...
Skutek
09:10, 12.09.2015 r.
Przecież to karierowicz... Nic dla ludzi tylko dla siebie... On się bardziej boi rozliczeń przez przyszły rząd PiS niż liczy na stanowiska... Przypomnę tylko, że zasiadając w komisji do spraw PKP jego firma wygrała wielomilionowy kontrakt na sprzątanie w PKP. Dziwne prawda?
Ganz
09:19, 12.09.2015 r.
wyszła prawda z obwodnicąW grudniu 2013 roku poseł Kania głosował przeciwko poprawce zgłoszonej przez opozycję, która pozwoliłaby na wpisanie obwodnicy Ostrołęki do programu budowy dróg. W uzasadnieniu twierdził, że polityka to gra w drużynie, a obwodnica miasta z pewnością powstanie. Jesienią 2014 r. Kania popadł w konflikt z wojewodą Jackiem Kozłowskim, swoim partyjnym kolegą. Ostrołęcki poseł twierdził, że obwodnica naszego miasta nie powstanie, a zapewnienia wojewody, to puste obietnice przedwyborcze, które nie mają żadnego pokrycia w dokumentacji.


ZŁODZIEJE PEOWSKIE
Dziwne
09:45, 12.09.2015 r.
Nie rozumiem co jest w tych miejscach na liście.....?
Może mnie ktoś oświeci?....
Jak głosuję to nie patrzę na miejsce na liście tylko na nazwisko...
A na referendum w sprawie jednomandatowych się nie poszło..... :wassat:
do ganz
10:00, 12.09.2015 r.
A co niby ci ukradli baranie?

Obwodnica nie jest potrzebna i nigdy jej nie bedzie, pis wybudowalo cale 2 km drog za swoich rzadow, wiec nie licz ze wybuduja cos wiecej niz pomnik :P
do ganz
10:02, 12.09.2015 r.
A co niby ci ukradli baranie?

Obwodnica nie jest potrzebna i nigdy jej nie bedzie, pis wybudowalo cale 2 km drog za swoich rzadow, wiec nie licz ze wybuduja cos wiecej niz pomnik :P
avepo
11:14, 12.09.2015 r.
po i tylo po obwodnice wybuduje osobiscie elektrownie jeszcze lepsza atomową i araba średno po jednym na rodzine dadzą składki NFZ zapłacą i ZUS tez kazdemu tak jak Tusk obiecał likwidacje abonamentu RTV a na wiosne gruszki na wierzbie rosnąc będą tylo po i po ave
xxx
11:19, 12.09.2015 r.
Cyt: Przecież, jak wiadomo, ten poseł akurat zawsze miał prawicowe poglądy, i widocznie w tej dzisiejszej PO, a zwłaszcza w ostrołęckiej, nie widzi już dla siebie miejsca. Rezygnuje z kandydowania do Sejmu, więc wszyscy platformersi w mieście, jeśli jeszcze jacyś są, powinni być zadowoleni, nie zabierze głosów temu drugiemu, skończy się nienawiść i wojna, PO nasze rozkwitnie jak lilija, może członków przybędzie, sama radość winna zapanować, nie plucie tongue
Jan
11:36, 12.09.2015 r.
Tak się składa że wiem kto podpisuje się pod pseudonimem "Anka Pisanka". Dowiedziałem się tego zupełnym przypadkiem. Zamierzam w najbliższych dniach ujawnić tego użytkownika. Powiem wam, że to wcale nie jest kobieta. Jest to pracownik Urzędu Miejskiego wszystkim dobrze znany.
Głupi kurp
11:40, 12.09.2015 r.
Łahahahahahaha..............................
.... cyrk na oczach milionów !!!!! idzie tam gdzie szansa na dalsze koryto , w oczy nam się śmieje a wręcz pluje nam w głupie tępe ryje bo jak nas idiotów inaczej nazwać.
Do Jan
11:40, 12.09.2015 r.
Można się było domyślić, ten ktoś wchodzi codziennie i komentuje wszystko co dotyczy PiS. Krytykuje inne partie, wprowadza zamęt a to wszystko zapewne za nasze podatki.
Jan
11:46, 12.09.2015 r.
I teraz już z czystym sumieniem mogę zagłosować na PO
do Jan
11:54, 12.09.2015 r.
Jan jaki rocznik jesteś ? szkolenia w UB miałeś? czy to wrodzony dar ? tu każdy ma wirtualne życie a to żeś sie gdzieś coś przypadkiem dowiedział to pewnie ci przykro bo podnieta zniknęła ale to twój problem znajdź se nowe źródło dewiaci.
aa1
13:03, 12.09.2015 r.
Nie można tej całej Anki Pisanki jakoś zbanować. Co prawda opuszczam czytanie jej głupawych wywodów, ale chcąc nie chcąc wpadają one w oczy.
Rzygać już się chce od tego: 'pozdrawiam, miłego dnia życzę'.
Gość
13:23, 12.09.2015 r.
Nie ma się co dziwić, samotna bezdzietna kobiecina. Chociaż w necie sobie popisze z kimś.
WARCHOŁ
14:19, 12.09.2015 r.
W POLSCE jedna połowa polityków to WARCHOŁY, a druga to farbowane lisy.MARIUSZ...a co MARIUSZ, też farbowany lis- uciekinier z tonącego SLD. Warcholstwo to narodowa cecha POLAKÓW, SZCZEGÓLNIE TYCH Z PISU.
xxx
15:02, 12.09.2015 r.
Cyt:No to teraz nastąpi rozkwit ostrołęckiej PO. Wszystkie porażki tłumaczono tym, że poseł Kania im przeszkadzał, teraz mają pole do popisu nareszcie. Czekam na świetny wynik kandydata Mariusza, wreszcie może się chłopinie coś uda laughing
Anka PiSanka
16:08, 12.09.2015 r.
Do Gość @ 11:30,

Dzień dobry!

"Rozmnaża"... "rozmnaża". Zapamiętasz? "Rozmnaża". Ach, chyba miałeś do szkoły pod przysłowiową górkę. Tacy analfabeci jak Ty, nie powinni się rozmnaŻać...

Nie wyobrażam sobie życia, z takim wulgarnym chamem jak Ty...
Anka PiSanka
16:12, 12.09.2015 r.
Do Jan @ 11:36,

Witaj Janie!

Zapraszam serdecznie, w poniedziałek do siebie, do gabinetu, na kawkę, lub - ale nie mów tego nikomu - cóś mocniejszego...
Anka PiSanka
16:15, 12.09.2015 r.
Do Do Jan @ 11:40,

Mylisz się, mój drogi. Komentuję - nie, jak piszesz - "za nasze podatki", lecz za pieniądze partyjne PiS-u. To uczciwie zarobione przeze mnie pieniądze...

Miłego popołudnia życzę...
100noga
16:22, 12.09.2015 r.
bardzo cieszę się z tej wiadomości.
czekam na kolejne rezygnacje ze stanowisk, a chodzi mi głównie o mazowiecki szpital w ostrołęce, i pogonienie złodziei z platformy
pozdrowienia dla szui pana dyrektora D, i jego pupilków co razem okradają budżet szpitala kosztem pracowników i chorych ludzi.
Anka PiSanka
16:27, 12.09.2015 r.
Do aa1 @ 13:03,

Witaj, dobry człowieku!

Dziękuję Ci serdecznie, za Twój bardzo miły post. Bardzo podbudowałeś mnie stwierdzeniem, że mimo, iże nie chcesz czytać moich wpisów, to chcąc nie chcąc, podświadomie wpadają one w oczy". To bardzo dobry prognostyk dla mnie. W poniedziałek, idę z Twoim wpisem do szefa, (szef to niestety, skuza i skąpiec), aby dostać od niego podwyżkę za moje komentarze. Dzięki Tobie, mam dowód, że nikt mi się nie oprze, że każden (nawet tak zatwardziały mój przeciwnik), choć pobieżnie, musi przeczytać moje światłe, odkrywcze komentarze... Jeszcze raz dziękuję serdecznie za Twój ostatni wpis.
A teraz, mój drogi Przyjacielu, przed przeczytaniem dalszych moich słów, zażyj proszę, napar z rumianku, nagietki, lub nervosol........ - Już zażyłeś specyfik? Więc: 'pozdrawiam, miłego dnia życzę'.
(Myślę, ze obyło się bez wymiotów?)
Anka PiSanka
16:30, 12.09.2015 r.
Do Gość @ 13:23,

Bardzo dziękuję za otuchę, za pokrzepiające słowa i wyrozumiałość dla moich słabości...

Trzymiej się cieplutko...
Jan
16:40, 12.09.2015 r.
Wiecie dlaczego z ujawnieniem tej osoby czekam? Bo chcę być fair i dać szansę tej osobie na wytłumaczenie swojego postępowania. Dlatego też wystosowałem oficjalne pismo z zapytaniem do dyrektora Urzędu Miejskiego oraz Prezydenta dlaczego osoba ta, pełniąca funkcje urzędnicze, w godzinach pracy zajmuje się wypisywaniem treści w internecie. Co robi w godzinach wolnych od pracy mnie nie interesuje, ale w godzinach pracy urzędnika państwowego to i owszem.
Anka PiSanka
16:56, 12.09.2015 r.
Do Jan @ 16:40,

(Sobota. Dzień ustawowo wolny od pracy. PiSzę z domowego laptopa).

Drogi Janku!
Widzę, że niezłomny i nieprzekupny z Ciebie tropiciel wszelakich nieprawości zagnieżdżonych w Ratuszu. Ach, czemuś się nie urodził 100 lat wcześniej. Byłbyś ideowym czekistą, czy inszym aktywistą bolszewickim. Feliks Edmundowicz Dzierżinskij, byłby z Ciebie bardzo dumny. Marnujesz się tutaj. Twój zmysł śledczy powinieneś zużywać zupełnie gdzie indziej. Taki "pies tropiący" jak Ty, to skarb dla każdej bezpieki.
Jeszcze raz zapraszam na kawusie w cztery oczy. (Może znajdzie się i coś mocniejszego?).

Z uszanowaniem dla Ciebie...
Krzyś
17:17, 12.09.2015 r.
Felek Dzierżyński toż to szlachciura czystej błękitnej krwi potomek,jak następny sprzedajny"Polski Pan"niejaki Rokosowski.Więc nie ma co się krzywić na ubogich komuszków pochodzenia "robotniczo-chłopskiego.
Jan
17:41, 12.09.2015 r.
Tak owszem dzisiaj sobota, ale mam nadzieję na współpracę z tym portalem i przesłaniem mi wyciągu wszystkich wpisów z uwzględnieniem dat tego użytkownika.
Ciekawe ile wpisów było w godzinach pracy. Za pewne przełożeni bardzo się ucieszą, że mają tak zaangażowanego pracownika w Urzędzie notabene na wysokim stanowisku.

A i drogi Panie o nicku "Anka PISanka" wiedz, że to nic osobistego.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
Gość
18:06, 12.09.2015 r.
Tak Anka "trzymej" się, sądzę że wulgarny facet nie chcualbyi ruchac takiej starej dewoty dla której dzień bez MO to dzień stracony. 3 maj się cieplutko miłego weekendu przed kompem.
Anka PiSanka
18:08, 12.09.2015 r.
Do Jan @ 17:41,

Ach, drogi Janku, zawiodłam się nieco na Tobie. Myślałam, że oprócz daru nieubłaganego tropienia wszelakich brudów i niegodziwości, posiadasz jeszcze dar pracowitości... A tu co widzę? Figa! Nie chce Ci się, leniuszku, samemu poszperać w przepastnych archiwach MO i poszukać moich wpisów, lecz próbujesz wprząść w to, szanowną Redakcję, szanownej Mojej Ostrołęki? O, to nieładnie świadczy o Twoim zmyśle śledczym.

Z tem mojem wysokiem stanowiskiem, to nie przesadzaj, nie pochlebiaj mi. Jaki tam ze mnie urzędnik na "wysokim stanowisku"?. Jestem, ot, tylko skromnym, szarym wyrobnikiem urzędniczym.

Również pozdrawiam cieplutko, a na nadchodzącą noc, życzę miłych snów, w których odnajdujesz się jako niezłomny, stalowy heros, walczący samotnie z wszelakimi niegodziwościami, o radość, szczęście, pomyślność i błogosławieństwo inteligencji i ludu pracującego miast i wsi.
Gość
18:34, 12.09.2015 r.
Oj PiSAnka trochę się zakrecilas w opowieściach. Raz piszesz że sama jesteś sobie sterem a teraz piszesz o urzedniku. Jutro spowiedz pamietaj przyznać się do klamania. Pozdrawiam
anek PISdanek
19:00, 12.09.2015 r.
Aniu pisz na temat.Kania nic nie zrobił dla Ostrołęki,ani jako radny,ani jako poseł /nie licząc marnej tablicy w kościele ZS.On od zawsze kombinejszen - niezależnie gdzie i na jakim stanowisku.
Anka PiSanka
19:08, 12.09.2015 r.
Kochani!
Wiem, że sprawię Wam wielki zawód, (a może nawet pewnego rodzaju, ból), ale pozwolicie, że opuszczę Was na kilka godzin. Oczywiście, wiecie doskonale, że bardzo Was lubię, cenię, kocham i szanuję, ale musicie wiedzieć, że oprócz Was, mam też i inne, bliskie memu sercu, Osoby. Nie martwcie się... Nie załamujcie rąk... Nie rońcie łez... Głowy do góry... Zostawię, Was sierotami, ale nie na długo: będę tu niebawem...
Anka PiSanka
19:24, 12.09.2015 r.
Do anek PISdanek @ 19:00,

Jesteś bardzo niesprawiedliwy dla Pana posła, Andrzeja Kani.
Piszesz, że jedyną zasługą p. Kani, dla nas, Ostrołęczan, jest tablica w kościele. A nieprawda... Tablica, oczywiście, jest znacznym osiągnięciem p. Posła, ale największą, trudną do przecenienia zasługą, jest wyjazd, podczas zaświadczenia L4, na słoneczną Teneryfę. Gdyby nie wielki rozgłos w ogólnopolskich mediach nt. tej podróży życia, któż by wiedział gdzie leży ta zapyziała Ostrołęka? Pan Poseł, w doskonale przemyślany sposób, wypromował i rozreklamował naszą Mieścinę w całej Polce, stając się niekwestionowanym bohaterem mediów wszelakich, bożyszczem kobiet, uwielbianym przez tłumy herosem. I za to, powinniśmy postawić Mu pomnik, i wPiSać w annały ostrołęckich kronik...
Ganz
19:29, 12.09.2015 r.
Baran to cię zrobił i do tej pory żałuje jak obwodnica jest ci nie potrzebna to wypier-pipi
i nie nasyłaj nadzorów budowlanych baranie
Do Anki
19:44, 12.09.2015 r.
Zmień dilera
głos
20:05, 12.09.2015 r.
Wszystkie dyskusje i komentarze na każdy temat sprowadzasz do bardzo niskiego poziomu. :crying:
Proszę Cię przestań!!! Miej litość! :wassat:
głos
20:12, 12.09.2015 r.
Oczywiście to prośba do Anki Pisanki!!!!! :tongue:
Ja
20:44, 12.09.2015 r.
Widocznie mial dosc uzerania sie z niektorymi...
Ja
20:59, 12.09.2015 r.
... Pewnie mial sam podniesc reke. Nie zawsze jest tak, jak by sie chcialo.
Ja
21:34, 12.09.2015 r.
Nie mieszajmy Kosciola... Czasem trzeba patrzec dlugookresowo, a Kazdy ma prawo miec wlasne zdanie i wlasna wizje. Dobranoc.
Anka PiSanka
21:56, 12.09.2015 r.
Do, Do Anki @ 19:44,

Dziękuję za dobrą radę. Już dawno miałam zamiar to zrobić(zmienić dilera). Po Twoich wpisach widzę, że nieźle Cię "wali". Może polecisz więc mi swojego dilera? Zawsze to jakaś odmiana będzie...
on
22:28, 12.09.2015 r.
A ja spadam za granicę też będę uchodźcem może mi dadzą. Tutaj niestety nic mnie dobrego nie czeka. Dzieci pójdą do szkoły będzie "lepiej" . za co żyć? Im dadzą 2500 a czemu my musimy składać tonę papierów aby dostać nie całe 100 zł rodzinnego?
Anka PiSanka
22:30, 12.09.2015 r.
Taka, co najmniej czteroletnia absencja w Sejmie, wbrew pozorom, powinna wpłynąć pozytywnie, na szeroko rozumiane życie Pana A. Kani. Jak wiadomo, najważniejsza w życiu jest rodzina. Największym zaś sukcesem życiowym Pana Andrzeja, jest niechybnie żona. Niech więc przez te, (co najmniej), cztery lata, Pan poseł nadrobi zaległości rodzinne i nacieszy się ciepłem domowego ogniska. Wielka Polityka niech odpocznie od Pana Andrzeja i Pan Andrzej niech odpocznie od Wielkiej Polityki. (Chyba ku uciesze większości z nas?).
Anka PiSanka
22:49, 12.09.2015 r.
Szanowni Państwo!
Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Pan poseł Kania, też. Przez 8 lat nie dosypiał, nie dojadał, nie szczędził swych sił ani środków, jeno ciągle w drodze, ciągle na walizkach, ciągle praca... praca... praca w Sejmie, bez taryfy ulgowej, bez wytchnienia, bez chwili relaksu, na najwyższych obrotach. Wszystko to dla dobra ogółu, (uczenie: pro publico bono) - dla naszego dobra. Cóż, Pan poseł nie jest już młodzieniaszkiem. (Kształty nieco się zaokrąglają, czuprynka jakby coraz skromniejsza. Zapewne wzrok już nie ten... a pewnie i na siku, trzeba wstawać w nocy?). Dajmy już spokojnie odpocząć Panu Andrzejowi. Dajmy nacieszyć się mu rodziną. Swoją codzienną znojną, żmudną a niewdzięczną pracą dla naszego dobra, zasłużył sobie na to. Mimo niewątpliwych charyzmatów i darów od Boga, nie jest jednak on ci ze stali - potrzebuje też odpocząć. Nie eksploatujmy zanadto p. Posła...
ve
23:40, 12.09.2015 r.
OOO biedaczyna wcale mi nie szkoda że on odchodzi.
głos
00:47, 13.09.2015 r.
Do tępiciela lemingów.
Nie wypowiadałem się co do treści , tylko formy .... W ostatnich wpisać widać, że Pani Anka wzięła pod uwagę moje zdanie i prośbę. Może i Ty czytaj ze zrozumieniem i zadbaj o swoje zwoje...Pozdrawiam :wink:
Gość
07:09, 13.09.2015 r.
Anka ty byś chciała żeby cię ktoś walił, stara dewoto. Idź do kościoła może tam się uda :))
Lemoniadowy Joe
07:58, 13.09.2015 r.
Wszyscy będą się przetasowywać, bo okręt idzie na dno. Była szansa 6-ego Września, ale Naród jeszcze nie dojrzał do normalności. W dalszym ciągu większość woli obrzucać się gów..m, byle chronić swych partyjnych "idoli".
Tomek
10:19, 13.09.2015 r.
Oto co latforma zrobiła za jej kadencji i jej afery:
afera taśmowa, afera hazardowa, afera autostradowa, afera Amber Gold, afera z informatyzacją MSW, afera z gazromem, afera stoczniowa, afera z OFE - grabież ieniędzy, raca do 67 lat - czytaj do śmierci, wzrost biurokracji, wzrost zadłużenia kraju do 1 biliona, odniesienie składki rentowej, odniesienie akcyzy na aliwo, zmniejszenie zasiłku ogrzebowego, likwidacja ulg odatkowych, haracz na lasy aństwowe, ograniczenie dostęu do informacji ublicznej, srzedaż lasów, wyrzdaż majątku, kolesiostwo na stanowiskach racy i wiele innych rzeczy jak zwiększone bezrobocie, wyjazd młodych za granicę za racą, zaaść służby zdrowia. I co uważają, że trzeci raz olacy dadzą się nabić w butelke i na nich zagłosują, bo obiecują gruszki na wierzbie. Nie anowie i anie z latformy i eeselu. Wam już dziękujemy. Nic dobrego ten rząd nie zrobił rzez te lata. Czas na zmiany:
-
10:28, 13.09.2015 r.
Oto afery latformy i koalicjanta - afera taśmowa, hazardowa, wyciągowa,stadionowa, autostradowa, stoczniowa, Amber Gold, informatyzacji MSW, budowa gazromu i gazu, odsłuchowa, OFE - grabież kasy, odniesienie kwoty wolnej od odatku i co znowu by się osiedziało na stołkach, a nic nie wyjaśnione, kolesiostwo na stanowiskch wyszydzanie i śmiech z ludzi w aferach odsłuchowych, co dalej chcecie rządzić. Nie chce takich rządzących, czas na zmiany, zadłużenie kraju do biliona złotych,
Tomek
10:28, 13.09.2015 r.
Oto co latforma zrobiła za jej kadencji i jej afery:
afera taśmowa, afera hazardowa, afera autostradowa, afera Amber Gold, afera z informatyzacją MSW, afera z gazromem, afera stoczniowa, afera z OFE - grabież ieniędzy, raca do 67 lat - czytaj do śmierci, wzrost biurokracji, wzrost zadłużenia kraju do 1 biliona, odniesienie składki rentowej, odniesienie akcyzy na aliwo, zmniejszenie zasiłku ogrzebowego, likwidacja ulg odatkowych, haracz na lasy aństwowe, ograniczenie dostęu do informacji ublicznej, srzedaż lasów, wyrzdaż majątku, kolesiostwo na stanowiskach racy i wiele innych rzeczy jak zwiększone bezrobocie, wyjazd młodych za granicę za racą, zaaść służby zdrowia. I co uważają, że trzeci raz olacy dadzą się nabić w butelke i na nich zagłosują, bo obiecują gruszki na wierzbie. Nie anowie i anie z latformy i eeselu. Wam już dziękujemy. Nic dobrego ten rząd nie zrobił rzez te lata. Czas na zmiany:
-
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne