« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Poseł Czartoryski stracił stanowisko szefa okręgu

Poseł Arkadiusz Czartoryski i minister Krzysztof Tchórzewski (for. Facebook.com/Krzysztof Tchórzewski)Poseł Arkadiusz Czartoryski i minister Krzysztof Tchórzewski (for. Facebook.com/Krzysztof Tchórzewski)Poseł Arkadiusz Czartoryski nie jest już szefem siedlecko-ostrołęckich struktur Prawa i Sprawiedliwości. O zmianie wiadomo było już wczoraj, jednak fakt dokonał się podczas sobotniego zjazdu okręgu. Jak informował onet.pl zmianę zarządził prezes partii Jarosław Kaczyński.

Siedlecko-ostrołęcki okręg struktur Prawa i Sprawiedliwości jest jednym z trzech, w którym doszło do zmiany szefa. W pozostałych okręgach jedynymi kandydatami są ich obecni szefowie.

Na miejsce posła Arkadiusza Czartoryskiego prezes Jarosław Kaczyński zgłosił kandydaturę ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego - poinformował w piątek onet.pl.

Niespodzianki nie było. W sobotę nowym szefem lokalnych struktur został obecny minister energii Krzysztof Tchórzewski. Ostrołęcki poseł Arkadiusz Czartoryski prawdopodobnie będzie piastował funkcję wiceprezesa okręgu.

- Zjazd okręgu siedlecko-ostrołęckiego Prawa i Sprawiedliwości wybrał Krzysztofa Tchórzewskiego na prezesa tego okręgu oraz wybranych zostało 20 członków zarządu. W głosowaniu wzięło udział 275 delegatów, 269 było za. Krzysztof Tchórzewski serdecznie podziękował dotychczasowemu prezesowi Arkadiuszowi Czartoryskiemu za bardzo dobre kierowanie okręgiem i zapowiedział, że zaproponuje Arkadiuszowi Czartoryskiemu, na posiedzeniu Zarządu, funkcję wiceprezesa - poinformowano na oficjalnym facebookowym profilu ministra Krzysztofa Tchórzewskiego.

Wyświetleń: 12647
 
20:28, 19.11.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne