« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Poszukują najlepszej orkiestry dętej na Mazowszu

Ruszyła IV edycja konkursu na najlepszą orkiestrę dętą w województwie mazowieckim organizowanego przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim pod patronatem marszałka województwa mazowieckiego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

Konkurs jest adresowany do orkiestr dętych działających w województwie mazowieckim i zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. Etap I to zgłoszenia pisemne. Etap II to przesłuchania. W konkursie nie mogą startować laureaci pierwszych miejsc z lat poprzednich.

- Szukamy orkiestr dętych funkcjonujących przy gminie, remizie czy ośrodku kultury, lubiących grać i obecnych na mazowieckich scenach, których wykonania wzbudzają zainteresowanie czy wręcz zachwyt. W dotychczasowych edycjach wzięło udział ponad 30 zespołów, a główne nagrody zdobywały m.in. orkiestry z Gozdowa, Nadarzyna, Zwolenia, Tłuszcza czy Jońca. Czas na kolejnych laureatów - zapraszają organizatorzy.

Termin dostarczenia zgłoszeń w konkursie upływa 28 lipca 2017 r. Łączna pula nagród wynosi 15 tys. zł. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa jest do pobrania na stronie Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się z Marcinem Rzońcą, pod numerem tel. (22) 597-93-38, e-mail: marcin.rzonca@mazovia.pl.

Wyświetleń: 286
 
10:39, 30.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne