« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Potrącenie rowerzystki przy ul. Gorbatowa (zdjęcia)

Do potrącenia kobiety poruszającej się rowerem doszło przy ul. Gorbatowa w Ostrołęce. Około 60-letnia ostrołęczanka kierująca fiatem pandą uderzyła w jadącą chodnikiem rowerzystkę. Kobieta, która dostała się pod koła osobówki została przewieziona do szpitala.

Utrudnienia w ruchu na ulicy Gorbatowa trwały dwie godziny. Do zdarzenia doszło po godzinie 9.00.

- Według wstępnych ustaleń ostrołęczanka kierująca fiatem pandą wyjeżdżała z terenu Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce w ul. Gorbatowa. W tym czasie potrąciła poruszającą się chodnikiem rowerzystkę. Panie były trzeźwe. Rowerzystka trafiła do szpitala - informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Zobacz zdjęcia:
Potrącenie rowerzystki na ul. Gorbatowa (17.03.2017)

Reklama
Wyświetleń: 11770
 
11:32, 17.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły