Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Ostrołęccy funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji uczestniczyli w poważnym wypadku drogowym pod Siedlcami. W czwartek 3 grudnia br. kierująca mazdą mieszkanka Siedlec zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z busem, którymi jechali policjanci.
O wypadku poinformował serwis zyciesiedleckie.pl. Według reporterów lokalnego portalu kobieta, która spowodowała wypadek, nieprzytomna trafiła do szpitala. Kierująca mazdą uderzyła w dwa auta, po czym zderzyła się czoło z nieoznakowanym policyjnym renault traffic, którym podróżowali ostrołęccy funkcjonariusze CBŚP.
Okoliczności zdarzenia wyjaśniają siedleccy policjanci. Za informację o zdarzeniu dziękujemy czytelnikowi.
Zdjęcia z miejsca wypadku oraz więcej informacji:
Dramatyczny wypadek w Białkach pod Siedlcami