« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Poważny wypadek ostrołęckich policjantów pod Siedlcami

Ostrołęccy funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji uczestniczyli w poważnym wypadku drogowym pod Siedlcami. W czwartek 3 grudnia br. kierująca mazdą mieszkanka Siedlec zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z busem, którymi jechali policjanci.

O wypadku poinformował serwis zyciesiedleckie.pl. Według reporterów lokalnego portalu kobieta, która spowodowała wypadek, nieprzytomna trafiła do szpitala. Kierująca mazdą uderzyła w dwa auta, po czym zderzyła się czoło z nieoznakowanym policyjnym renault traffic, którym podróżowali ostrołęccy funkcjonariusze CBŚP.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają siedleccy policjanci. Za informację o zdarzeniu dziękujemy czytelnikowi.

Zdjęcia z miejsca wypadku oraz więcej informacji:
Dramatyczny wypadek w Białkach pod Siedlcami

Reklama
Wyświetleń: 14139
 
11:51, 06.12.2015 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły