« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Power Boy oprowadza po mieszkaniu w Ostrołęce (wideo)

Fot. kadr z programu Zawód gwiazdaFot. kadr z programu "Zawód gwiazda"Artur Suchcicki z formacji Power Boy gościł w programie "Zawód gwiazda", emitowanym w Disco Polo Music. Artysta opowiedział o swojej pasji, pracy i ulubionych potrawach. Przed kamerą zaprezentował też własne królestwo, czyli mieszkanie w Ostrołęce.

- Wszystko zaczęło się w 2015 roku, kiedy wpadłem na pomysł, że chcę wejść w branżę disco polo. Nie jest to tak łatwe, jakby mogło się wydawać, dlatego podszedłem do tego dość profesjonalnie. Zapisałem się na lekcje wokalne. Okazało się, że barwa, trzymanie tonacji, słuch mam ok, więc sukcesywnie te lekcje kontynuowałem. Tak było przez pół roku. Pierwszą piosenką był "VIP Room" - powiedział Artur.

Okazało się, że artysta doskonale radzi sobie nie tylko na scenie, ale też i w kuchni.

- Z racji tego, że jestem kawalerem, w kuchni muszę radzić sobie sam. Uważam, że nie jestem najgorszym kucharzem. Jeśli miałbym przyrządzić coś specjalnego dla swojej ukochanej, to byłoby to coś specjalnego - kaczka na słodko z winem - zaznaczył.

Artur pochodzi z miejscowości Zastawie (gm. Wąsewo) k. Ostrowi Mazowieckiej. Obecnie mieszka w Ostrołęce.

- W Ostrołęce mieszkam od trzech lat, ale często jeżdżę do swoich rodziców, gdyż jest tam coś czego mi brakuje - spokój na wsi - podkreślił muzyk.

Power Boy opowiedział też o czasach szkolnych. Uczęszczał do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Wąsewie.

- Artura Suchcickiego znamy od bardzo dawna jako mieszkańca naszej gminy, ale ostatnio jego wyczyny na scenie artystycznej przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Osobiście pamiętam go jako skromnego, spokojnego chłopka, natomiast jak widzę Artura na scenie, to przeistacza się on w gwiazdę, ma niesamowitą energię, przekazuje ją odbiorcy - powiedział Rafał Kowalczyk, wójt gminy Wąsewo.

Muzyk z zawodu jest strażakiem, pracuje w ostrowskiej komendzie PSP.

- W straży pożarnej bierzemy udział w przeróżnych akcjach. Zwykle nie jest to nic przyjemnego, spotykamy się głównie z tragedią ludzką. Liczy się nasza szybkość i umiejętności, musimy być przygotowani na wszystko. Z racji tego, że pracujemy w systemie 24-godzinnym, jestem w stanie połączyć służbę ze swoim drugim zawodem. W moich wykonywanych zawodach towarzyszy mi lekka nutka adrenaliny - zaznaczył.

Power Boy do tej pory nagrał takie hity jak: "VIP Room", "Ubrana we wstyd", "Księżniczka", "Perfekcyjna", "Vodka, cola, sex".

Obejrzyj wideo:
Program "Zawód gwiazda"

Wyświetleń: 10061
 
16:20, 04.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

aaa
15:15, 04.04.2017 r.
do gwiazdy daleko mu :P ale glowe to chyba juz w chmurach nosi com>?
Maja
17:16, 04.04.2017 r.
Powodzenia we wszystkim Artur. Spoko koleś z Ciebie!
Kloszard
18:12, 04.04.2017 r.
No niestety głowa w chmurach już jest od kaski w głowie się przewraca a jemu udziela się to szczególnie tak to jest jak udaje sie kogoś kim sie nie jest :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Do kloszard
19:34, 04.04.2017 r.
Masz sporo w tym racji. Super niech mu sie powodzi ale niech zejdzie na ziemie
Xcv
22:14, 04.04.2017 r.
Jak ostatnio usłyszałem jak się wypowiedział o ludziach co maja mniej pieniędzy to stracilem do niego szacunek jaki miałem do niego
Fanta Cola w Oczy Smola
10:08, 05.04.2017 r.
Kiedy zaczął gwizdać w samochodzie mas to myślałem, że się zadławił... Melodyki w tym nie było.
12:08, 05.04.2017 r.
Ja gratuluje i ze szczerego serca życzę mu wszystkiego dobrego..mało kto jest na tyle odważny zaryzykować wejść w taką branże. Krytykować łatwo zwłaszcza w internecie,ale trudniej osiągnąć to co Pan Artur w rzeczywistości. Powodzenia i pozdrawiam ambitnych ludzi.
Siostra Kierasa
12:24, 05.04.2017 r.
Kawaler...kawalerem ale ma tyle bzymania co siostra Kierasa na promie do Szwecji.
:tongue:
ktoś
12:27, 05.04.2017 r.
każda muzyka ma prawo bytu ale jeśli ktoś nie potrafi śpiewać albo grać a robi za gwiazdę,czuje się nią i chodzi z głową w chmurach koniecznie musi udać się do psychiatry.no chyba że ktoś robi to ewidentnie dla kasy a w domu się z tego śmieje to jest po prostu cwanym gościem ,który jest ok.prawda jest taka że mamy takie nie wymagające społeczeństwo gdzie perz przyjmuje się za kwiat :wink:
do ktoś
13:31, 05.04.2017 r.
"gdzie perz przyjmuje się za kwiat" - KAT ;)
wo
18:05, 05.04.2017 r.
wos i tyle... dumne jesteśta ze swojego ziomka? :laughing: :laughing: :laughing:
klm
19:22, 05.04.2017 r.
do psychiatry powinni iść ci co słuchają tego bulgotu szumnie nazywanego utworami muzycznymi :laughing:
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne