« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 21 listopada 2017 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Powiatowy Konkurs Piosenki Uczniowskiej "Nutka"

W Zespole Szkół nr 1 w Goworowie już po raz piąty młodzi wokaliści zmierzą się z muzycznym repertuarem w ramach Powiatowego Konkursu Piosenki Uczniowskiej "Nutka". Będzie to już piąta edycja imprezy. Występy artystów będzie oceniała profesjonalna komisja.

Cele konkursu to: prezentacja dorobku artystycznego solistów, popularyzacja śpiewania oraz popularyzacja piosenek dziecięcych i młodzieżowych, wymiana pomysłów i doświadczeń z zakresu upowszechniania kultury muzycznej, promowanie twórczości muzycznej dzieci i młodzieży z powiatu ostrołęckiego.

- Jak co roku w konkursie mogą wziąć udział szkoły podstawowe i gimnazja z całego powiatu. Występy solistów oceniać będzie profesjonalne jury, instruktorzy i nauczyciele muzyki: Henryk Gadomski, Elżbieta Bogdanowicz, Władysława Niedźwiecka oraz Agnieszka Jakubiak. Jak przystało na jubileusz, nie zabraknie też atrakcji, a w tym roku będą to wyjątkowe gwiazdy - zaznaczają organizatorzy.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Joanny Gryczki - nr telefonu: 507-644-701 i Barbary Grabowskiej - nr telefonu: 691-033-357.

Konkurs odbędzie się we wtorek 23 maja w Zespole Szkół nr 1 w Goworowie. Początek o godzinie 9.00.

Wyświetleń: 1171
 
11:34, 11.05.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne