Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny
Do pożaru osobowego renault doszło w sobotnie popołudnie w Łazach (gm. Olszewo-Borki). Za kierownicą siedział prawdopodobnie pijany kierowca, któremu z pomocą przyszedł przypadkowo przejeżdżający kurier.
Samochód spłonął doszczętnie. Do zdarzenia doszło po godz. 15.00 na ul. Waltera w Łazach. Kierowca renault scenic na ostrołęckich numerach rejestracyjnych jechał w kierunku miasta. Samochód zaczął się palić, jednak kierowca wciąż był w środku. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy z pomocą przyszedł przejeżdżający tą samą drogą kurier, który wyciągnął kierowcę renault z samochodu. Starszy mężczyzna podróżujący renault był prawdopodobnie pijany.
Zobacz zdjęcia:
Pożar samochodu z pijanym kierowcą (19.12.2015)