Pożar w bloku przy ulicy Jaracza. Mężczyzna wyskoczył z pierwszego piętra (zdjęcia)
Dziś przed godziną 18.00 doszło do pożaru w jednym z mieszkań na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Jaracza 16 w Ostrołęce.Mieszkanie zostało doszczętnie spalone. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy mężczyzna w chwili wybuchu pożaru spał, gdy się obudził wyskoczył przez okno. Strażacy ugasili pożar, wyrzucili przez okno spalone meble m.in. kanapę, fotele.
Mężczyzna został przewieziony do szpitala na obserwację.
Więcej informacji na temat pożaru jutro.
Zobacz zdjęcia:Pożar w bloku przy ulicy Jaracza (19.07.2010)Ostrołęka, Jaracza 16
- Wyświetleń: 9628
-
- 20:06, 19.07.2010 r.