« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Projekt socjalny "Jesteśmy z Wami" podsumowany

Fot. DPS w OstrołęcePodopieczni Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce podsumowali projekt socjalny "Jesteśmy z Wami". Uczestnicy przedsięwzięcia podkreślili, że zajęcia pozwoliły im na odnalezienie w sobie siły, która pozwoli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

W spotkaniu wzięło udział siedmiu uczestników projektu, koordynator, dyrekcja DPS oraz prelegenci.

Magdalena Zapust, koordynator projektu, podziękowała osobom wspierającym realizację zadania "Jesteśmy z Wami", czyli dyrekcji DPS oraz prelegentom. Szczególne słowa skierowała do uczestników przedsięwzięcia, dziękując i podkreślając zaangażowanie w promowanie działań, aktywność i chęć wprowadzenia zmian w swoim życiu. Natomiast dyrekcji za pomoc, wsparcie, objęcie patronatem oraz umożliwienie realizacji zadania.

Z kolei dyrektor Grażyna Piersa podziękowała uczestnikom oraz koordynatorowi za zaangażowanie w przedsięwzięcie oraz pogratulowała, że zostało ono przygotowane i zrealizowane adekwatnie do potrzeb, celów i oczekiwań uczestników.

Wszystkim zaangażowanym w projekt socjalny zostały wręczone podziękowania oraz upominki. Spotkanie zakończyło się wspólnym obiadem, po którym podopieczni DPS spędzili miłe chwile na rozmowach.

Wydarzenia odbyło się w czwartek 24 sierpnia.

Wyświetleń: 610
 
07:53, 30.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne