« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 marca 2021 r., imieniny Pawła, Tomasza, Felicyty

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Prywatna opieka medyczna - dlaczego warto?

Poziom publicznej opieki zdrowotnej w naszym kraju pozostawia wiele do życzenia, chociażby ze względu na odległość proponowanych nam terminów do lekarzy czy lekarzy specjalistów. Zdrowie człowieka to jeden z wydatków, na którym nie powinniśmy oszczędzać.

Dlatego, pakiety medyczne oferowane przez sieci medyczne cieszą się coraz większą popularnością. Czy to dobrze i czy warto? Oczywiście!

Jest wiele powodów, dla których powinniśmy przynajmniej rozważyć taką opcję. Pierwsza z nich i najważniejsza to wspomniane wcześniej terminy do lekarzy specjalistów. Często system w publicznej opiece zdrowotnej każe nam czekać nawet do przyszłego roku z wizytą czy zabiegiem! Natomiast w prywatnych placówkach terminów i lekarzy jest dużo więcej, co z założenia przemawia na korzyść pacjenta, a co za tym idzie, jego zdrowia. Kolejnym argumentem jest jakość placówek, ilość i możliwości sprzętu medycznego. Płynność działania i niezwlekanie z niezbędnymi badaniami utrzymuje komfort pacjenta, który dzięki pewności, że nie jest odsyłany z gabinetu do gabinetu, zdrowieje szybciej.

Każdy z nas dobrze wie, że oprócz wizyt u lekarzy, powrót do zdrowia wspomaga właśnie wspomniany wcześniej komfort psychiczny. Wykupienie abonamentu medycznego w prywatnych placówkach, które jest niezwykle łatwe i szybkie, pozwala nam i naszej rodzinie cieszyć się nieograniczonym dostępem do badań i lekarzy. Poza placówkami, w których odbywają się badania lekarskie i konsultacje medyczne powstały też szpitale.

Nie każda firma może jednak poszczycić się posiadaniem tak kompleksowej placówki, jak właśnie szpital. Taki zakres usług w swojej ofercie ma np. Medicover. Jako jedni z niewielu posiadają prywatny szpital w Warszawie. Jest to pierwszy prywatny szpital w Polsce, który zapewnia pacjentom tak wszechstronną opiekę i kompleksowe badania. Lekarze pracujący w Medicoverze podchodzą do swojej pracy profesjonalnie i zgodnie z najwyższymi standardami światowej medycyny. Szpital w zakresie swoich usług posiada szeroki wachlarz specjalizacji medycznych między innymi: laryngologia, pediatria, chirurgia, kardiologia i kardiochirurgia, medycyna estetyczna czy medycyna wellness. Tak wielki i różnorodny zakres wykonywanych usług na pewno nie pozostawi żadnego pacjenta bez opieki!

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1182
 
08:52, 29.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne