« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Przebiegająca przez pasy kobieta pod kołami forda (wideo)

W serwisie YouTube czytelnik Dariusz zamieścił wideo z potrącenia kobiety przechodzącej przez pasy w okolicy restauracji Mc Donald's w Ostrołęce. Do zdarzenia doszło w połowie listopada br. Film jest dobrym ostrzeżeniem dla pieszych i kierowców.

Wypadek miał miejsce na ul. Warszawskiej przy wjeździe na rondo im. Księcia Siemowita III. Przed przejściem dla pieszych zatrzymał się kierowca, by przepuścić kobietą. Ta weszła na pasy i w połowie drogi zaczęła biec. W tym czasie na przejście wjechał ford focus, który potrącił przechodzącą przez pasy kobietę. Poszkodowana nie odniosła poważnych obrażeń, jak pisze czytelnik Dariusz, fordem na rejestracji z powiatu ostrołęckiego kierowała kobieta.

- Przebiegająca dziewczyna, padający deszcz, zagapienie się kierującej i skończyło się jak skończyło. Parę siniaków i bolesna nauczka do końca życia - pisze czytelnik Dariusz.

Reklama
Wyświetleń: 32915
 
15:21, 12.12.2015 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły