« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Przebudowa ulicy Brzozowej. Utrudnienia w ruchu

Fot. Urząd Miasta OstrołękiTrwa przebudowa drogi wojewódzkiej nr 544, która objęła także odcinek ulicy Brzozowej na terenie Ostrołęki. Na kierowców oraz innych uczestników ruchu drogowego czekają w tym miejscu utrudnienia. Zakończenie prac planowane jest na październik br.

- Zakres prac obejmuje przebudowę nawierzchni ulicy, budowę zjazdów indywidualnych, budowę ciągów pieszo-rowerowych oraz chodników wzdłuż ulicy, budowę zatok autobusowych, oznakowanie poziome i pionowe oraz budowę oświetlenia ulicznego - czytamy na stronie ostrołęckiego ratusza.

Ruch na remontowanym odcinku odbywa się wahadłowo. Samorząd pozyskał na ten cel ponad 1 mln zł. Wkład własny wynosi około 200 tys. zł.

Wyświetleń: 1491
 
09:08, 21.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

i
10:04, 21.08.2017 r.
Budują drogę rowerową i ani jednego przejazdu dla rowerów.
A później pretensje ze rowerzyści nie chcą po tym jechać, albo przejeżdżają przez przejścia dla pieszych.

Leci druga dekada XXIw ale to miasto porażka, dalej nie potrafi zbudować bezpiecznej i przepisowej infrastruktury rowerowej.
xxx
11:32, 21.08.2017 r.
Zamieszczony artykuł to wielkie kłamstwo.W przebudowanej ulicy Brzozowej będzie tylko jedna zatoka autobusowa,brak oznakowanej ścieżki rowerowej.Jedna zatoka autobusowa potrzebna do uzyskania funduszy unijnych,drugiej miasto nie buduje.
WO
15:06, 21.08.2017 r.
Artykuł na czasie? Przeciesz to trwa już parę tygodni ktoś się dopiero obudził i zamieścił . Jak długo tak jeszcze będzie?
Zenua
10:13, 22.08.2017 r.
Jedna wielka żenuła. Raz że to już że 3tyg robią, to slimacza się niemilosiernie. Poza tym autor juz mógł się bardziej postarać i podać kiedy pracę się zakoncza. A na 544 jest drugi remont w msc. Zabiele wielkie. Tam jedzcie zróbcie zdjęcia jaki jest stan drogi
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne