« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 24 lutego 2020 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Przedszkolaki z "Krainy Misiów" wystąpiły w Warszawie (zdjęcia)

Fot. archiwum przedszkolaFot. archiwum przedszkolaDzieci z Krainy Misia Kolargola reprezentowały Przedszkole Miejskie nr 17 w Ostrołęce na VI Przeglądzie Tańców i Piosenki Ludowej w Warszawie. Maluchy nie tylko wystąpiły na scenie, ale również miały możliwość zwiedzenia charakterystycznych miejsc stolicy.

Gadkę "Jek to downiej w Puscy bywało" i tańce kurpiowskie "Konik", "Olender", "Stara Baba" oraz "Fafur" przedszkolaki przygotowały, a także zaprezentowały w ramach działającego od 14 lat w "Krainie Misiów" Centrum Edukacji Regionalnej "Kurpik". Swoje umiejętności taneczne i recytatorskie eksponowały przed licznie zgromadzoną publicznością z różnych regionów Polski. Było to możliwe dzięki zaproszeniu, jakie otrzymały od zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 17 "Kółko Graniaste" w Warszawie.

Oprócz występów na sześciolatki czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez gospodarza: słodki poczęstunek w warszawskiej siedemnastce, krótka podróż po Muzeum Etnograficznego, wycieczka piętrowym autobusem po najciekawszych i najbardziej charakterystycznych miejscach stolicy i wirtualna niespodzianka.

Dzieci wróciły do domu późnym wieczorem pełne pozytywnych wrażeń i przepięknych nagród. Wydarzenie odbyło się w czwartek 24 listopada.

Zobacz zdjęcia:
Występ dzieci z PM nr 17 w Warszawie (fot. archiwum przedszkola)

Wyświetleń: 955
 
09:48, 01.12.2016 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Xy
17:12, 01.12.2016 r.
17+MO=KOD.
Wow!
17:12, 01.12.2016 r.
Niech jadą do Brukseli, tam ich jeszcze nie było. 17-nastka zawsze nakręcała wyścig szczurów, a rodzice chcą tylko dobrej opieki nad dziećmi w czasie, gdy oni są w pracy. Nie chcą natomiast aby ich dziećmi zajmowali się znerwicowani nauczyciele myślący tylko o tym jak zabłysnąć. Koszt tego jest taki, że mają mniej czasu np. na solidne przygotowanie dzieci do szkoły.
Xy
17:25, 01.12.2016 r.
Wszystko mozliwe ze pojada znajac uklad MO+Kowalska z KOD to sa wstanie zablysnac u Tuska.
Wow!
18:16, 01.12.2016 r.
Rodzice mają dosyć tresowania ich dzieci (tak, bo to już jest tresura), a gdzie beztroskie dzieciństwo przepełnione zabawą, gdzie nauka przez zabawę? Nie ma! Za to są próby, próby, próby i jeszcze raz próby...( ile było tych "ambitnych" uroczystości tylko w tym roku szkolnym można sprawdzić choćby w archiwum MO). Najważniejsze żeby dyrekcja miała się czym pochwalić, a nauczyciele? No cóż, nikt nie chce wyjść na nieroba, więc się starają...
Xy
19:45, 01.12.2016 r.
Inne przedszkola pracuja jak nalezy,natomiast w 17-ce liczy sie aby zablysnac w MO.Niedlugo bedzie w17-ce konkurs na Dyrektora. V-ce Kowalska juz jest pewna objecia stanowiska.Szkoda dzieciakow zeby taka osoba zarzadzala placowka u tej pani liczy sie tylko prywatna chora ambicja i profity.
Oburzona
09:22, 02.12.2016 r.
Wszystko to, co zostało napisane przez "użytkowników Xy i WOW!" to nieprawda. Mało tego są to jawne oszczerstwa, nękanie i pomówienia. Dobry pomysł, "powinni jechać do Brukseli", pokazać jak wychowuje się i kształci młode pokolenie!
ja
17:03, 02.12.2016 r.
Oburzona czy zdemaskowana na pewno to drugie.Prawda zabolała.
rodzic
20:46, 02.12.2016 r.
Czytam powyższe komentarze i widzę wielką zawiść, cóż zawsze prawda w oczy kole Przedszkole ma czym się szczycić jest zadbaną placówką w każdym detalu, może nie raz aż za nadto ale cóż chwali się pracę i sumienność. A co do przygotowania dzieci do szkoły to na pewno nie odbiegają wiedzą oraz odwagą w komunikacji od innych.
16:29, 07.01.2017 r.
Podłość ludzka nie ma granic. Jak można tak pisać o pani Agnieszce Kowalskiej, która jest wspaniałym wicedyrektorem, dobrym człowiekiem, osobą pracowitą, zawsze dba o wizerunek przedszkola. Dzieci z przedszkola nr 17 zawsze są dobrze przygotowane do podjęcia nauki w szkole, a wręcz nauczyciele szkół podstawowych podkreślają, że dzieci z przedszkola nr 17 są najlepiej przygotowane do nauki w szkole. Osoby ukrywające się pod zapisem: WOW!@ i Xy@ są mściwe, wredne z urodzenia i chore z zazdrości, bo im chyba w życiu i w pracy się nie wiedzie, a że są nieudacznikami życiowymi, to zazdroszczą innym zdolności, umiejętności organizacyjnych i wszechstronnych osiągnięć przedszkola nr 17. Nie zazdrościć, tylko brać się do roboty, a nie leniuchować, a wtedy głupoty do głowy nie przyjdą i takie prostaki będą dokuczać pani Agnieszce Kowalskiej i czepiać się jak rzep psiego ogona. Proszę przestać nękać panią Agnieszkę K.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne