« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Przedszkolny konkurs tańca (zdjęcia)

Przedszkolny konkurs tańca odbył się w tym tygodniu w Przedszkolu Miejskim nr 17.
W sali zebrała się cała społeczność przedszkolna, aby podziwiać i oklaskiwać małych artystów. Dokonania poszczególnych par oceniało jury w osobie Jarosława Śliwowskiego, licencjonowanego sędziego Polskiego Towarzystwa Tanecznego i trenera Klubu Tańca Towarzyskiego "Fan".

Sześciolatki zatańczyły walca, cha-chę i sambę. Przed panem Jarosławem stało nie lada zadanie, gdyż wszyscy wykonawcy prezentowali wysoki poziom. Jednak trzeba było wybrać najlepszych.
Do półfinału zakwalifikowało się siedem z jedenastu występujących par, które ponownie wystąpiły przed publicznością. Jury przyznało równorzędne cztery IV miejsca. Miejsce III zajęła para taneczna z grupy "Baloniki", miejsce II i I dzieci z grupy "Słoneczka".

Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi oklaskami, medalami, pamiątkowymi dyplomami, słodyczami a zwycięzcy otrzymali dodatkowo puchary. Wszystkim tancerzom serdecznie gratulujemy. Zwycięskim parom - Zosi i Filipowi, oraz Gabrysi i Adasiowi życzymy powodzenia na międzyprzedszkolnym konkursie tańca .

Zmagania konkursowe uświetnił występ dzieci z grupy "Jarzębinki" oraz pary tanecznej Aleksandry Łukasiak i Krzysztofa Kowalskiego (uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej nr 10), przedstawicieli Klubu Tańca "Fan" z Ostrołęckiego Centrum Kultury. W ich wykonaniu przedszkolaki obejrzały walca wiedeńskiego, sambę, rumbę i jive.

Organizatorami konkursu było Przedszkole Miejskie Nr 17 i Szkoła Tańca "Pasja".

Zobacz zdjęcia:
Przedszkolny konkurs tańca

Wyświetleń: 678
 
12:28, 20.01.2013 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

ab
17:58, 20.01.2013 r.
Te występy to hała.Jest okazja do fotki,Widać po minie p.V-ce
Do ab
14:53, 21.01.2013 r.
Daruj sobie tę złośliwość, zrób lepiej i nie komentuj jak nie znasz się na edukacji. Ja do dziś mile wspominam zajęcia taneczne pod kierunkiem Pani Żanety. Dziękuję jeszcze raz po wielu, wielu latach.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne