« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Przewrót w OSM. Zieliński i Bralski odwołani

Piotr Zieliński został odwołany z funkcji prezesa Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Ze stanowiskiem wiceprezesa pożegnał się również Dariusz Bralski, a z posadą członka zarządu Bogusława Drężek. Decyzje o zmianach personalnych w spółdzielni zapadły 30 czerwca.

To wynik odbywających się w maju zebrań walnego zgromadzenia OSM, podczas których wybrano nową radę nadzorczą. Wczoraj jej członkowie zdecydowali, że prezesem jednej z największych spółdzielni mieszkaniowych w mieście zostanie Janina Zambroń, która po raz pierwszy stanowisko to objęła w lipcu 2012 roku, po odwołaniu wieloletniego prezesa Mariana Grygiańca. Kilka tygodni później wiceprezesem spółdzielni został Dariusz Bralski.

W 2013 roku Janina Zambroń odeszła na emeryturę, a jej miejsce zajął Stefan Serejko. Następnie za sterami OSM zasiadł Piotr Zieliński, który szefował jej do tej pory.

- Jest to pierwszy dzień urzędowania nowego kierownictwa - powiedziała Janina Zambroń. - Wkrótce pojawi się oficjalny komunikat dotyczący zmian w składzie zarządu Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Wyświetleń: 10256
 
10:54, 01.07.2015 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne