« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Przygoda Jędrzejczyk w "Agent-Gwiazdy" nadal trwa (wideo)

Fot. kadr z programu Agent-GwiazdyFot. kadr z programu "Agent-Gwiazdy"Za nami czwarty odcinek produkcji "Agent-Gwiazdy". Tym razem uczestnicy show udali się do najwyżej położonej na świecie argentyńskiej winnicy Bodega Colomé. Wśród bohaterów programu nadal jest pochodząca z Kurpi Joanna Jędrzejczyk.

W pierwszym zadaniu uczestnicy musieli wykazać się dobrą orientacją w terenie, sprawnością fizyczną, spostrzegawczością i współpracą. Czekał ich bowiem bieg na orientację. Podzieleni na dwie grupy: Jarosław Kret, Odeta Moro, Daria Ładocha, Olga Frycz i Joanna Jędrzejczyk kontra Edyta Zając, Alan Andersz, Mateusz Maga, Piotr Kędzierski i Tomasz Niecik, musieli dotrzeć na czas na linię mety. Na ich drodze były ukryte nie tylko koperty z pieniędzmi i jokery, ale także pierwszy w tej edycji programu, immunitet.

- Zawsze w sporcie czy to w życiu codziennym daję z siebie 100 procent - powiedziała Asia Jędrzejczyk.

Po wyczerpującej pierwszej konkurencji na celebrytów czekał dzień relaksu, który zwieńczyła kolacja. Podczas, gdy grupa odpoczywała nad basenem, czworo ochotników otrzymało od Kingi Rusin specjalne zadania - testowanie wina oraz gotowanie pod okiem specjalistów w obu dziedzinach. Zdobytą wiedzę uczestnicy wykorzystali, pełniąc role kucharzy i kelnerów podczas uroczystej kolacji.

Na każdym etapie tytułowy agent starał się utrudniać współtowarzyszom zadania. W tym odcinku odpadł Mateusz Maga. Kolejne zmagania celebrytów już we wtorek 14 marca o godz. 21.30 w TVN.

Obejrzyj wideo:
"Agent-Gwiazdy 2"

Wyświetleń: 2666
 
12:42, 09.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

jk
13:24, 09.03.2017 r.
czy olsztyn to kurpi
Tyryr
17:40, 09.03.2017 r.
Co za bzdura. Nie pochodzi z Kurpi tylko z Olsztyna.
Serio
07:26, 10.03.2017 r.
Kolejna niesprawdzona i w ogóle z d...y informacja, bo nic takiego nie ma miejsca tj jej pochodzenie z Kurpi. JJ jest z Olsztyna
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne