« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 21 października 2017 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

"Pussy Power" - nowy singiel od Tokyo Taboo (wideo)

Fot. kard z wideoklipu zespołu Tokyo TabooFot. kard z wideoklipu zespołu Tokyo TabooDebiutancki album zespołu Tokyo Taboo zatytułowany "6th Street Psychosis" ukaże się już 24 marca tego roku. Grupa zaprezentowała właśnie najnowszy, czwarty singiel z nadchodzącego krążka, zatytułowany "Pussy Power". Teledysk do utworu został nakręcony w Londynie.

Najnowszy numer zespołu Tokyo Taboo, w skład którego wchodzi ostrołęczanin Michał Mierzejewski, to singel “Pussy Power" zapowiadający debiutancką płytę zespołu zatytułowaną "6th Street Psychosis". Longplay ukaże się 24 marca, a klip do “Pussy Power” jest już dostępny w sieci.

Nowy utwór oraz teledysk do niego nakręcony to niezwykle mocny przekaz, który tuż po ukazaniu się w sieci wywołał wiele komentarzy i skrajnych opinii. To wyjątkowo odważny obraz, głośno i dosadnie poruszający sprawy, o których niewiele osób chce mówić na forum publicznym. Bezkompromisowy przekaz, jak informuje zespół, skierowany jest do nowego prezydenta USA i jego postawy wobec kobiet.

- Pierwszy wers tej piosenki zaczyna się słowami - "tylko dziewczyna, tylko suka". Ciągłe traktowanie kobiet jako "tylko to, czy tylko tamto" oraz umniejszanie ich wartości, ukazuje w jak bardzo nierównym i patriarchalnym świecie żyjemy. A jeżeli słowa tego pokroju płyną z ust lidera wolnego świata, to zaiste jest czym się martwić - kwituje wokalistka Dolly.

Płytę można już zamówić przedpremierowo na stronie iTunes. Poniżej teledysk do piosenki "Pussy Power".

Zobacz wideo:

Wyświetleń: 769
 
09:22, 19.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Kill ' Em All
10:28, 19.03.2017 r.
?
lena
18:44, 19.03.2017 r.
mocne
Marcin
19:37, 19.03.2017 r.
Hmmm... tylko czy dobrą metodą sprzeciwu z traktowaniem kobiet przedmiotowo jest pokazywanie w teledysku gołych pup i wyzywających scen? Raczej chcą wzbudzić tylko kontrowersje ale może się nie znam.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne