« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Radni obronili Bralskiego (zdjęcia)

Rada miasta nie wyraziła zgody na zwolnienie Dariusza Bralskiego (PiS) z Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Rajcy swoją decyzję umotywowali tym, iż od wyjaśnienia zarzutów postawionych radnemu przez nowy zarząd spółdzielni są inne organy niż rada miasta.

Lista zarzutów wobec byłego wiceprezesa największej ostrołęckiej spółdzielni była długa, bo zawierała aż dwanaście punktów. Nowy zarząd oskarżył Bralskiego m.in. o niewłaściwe pobieranie wynagrodzenia czy narażenie spółdzielni na straty finansowe. Niestety, radny nie uczestniczył w dzisiejszych obradach, w związku z tym nie mógł odnieść się do rzekomo popełnionych nieprawidłowości.

Jako pierwszy podczas sesji zabrał głos przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski.

- Zapoznałem się z zarzutami, a także z wyjaśnieniami Dariusza Bralskiego. W mojej ocenie możemy odnieść się tylko do jednego zarzutu, tj. pobierania wynagrodzenia od spółdzielni za czas nie wykonywania czynności w związku z pełnieniem funkcji radnego miasta. Zarzut ten powinniśmy obligatoryjnie odrzucić. Co do zarzutów trudno jest mi się wypowiadać, gdyż uważam, że są organy właściwe do sprawdzenia ich zasadności, a nie rada miasta. Zarzuty te mogą okazać się nieprawdziwe, a można skrzywdzić człowieka.

W obronie Bralskiego stanął również Dariusz Maciak, który poruszył m.in. kwestię zaufania.

- W takiej sytuacji, kiedy ktoś próbuje radę miasta postawić w charakterze sędziego czy prokuratora, to powinniśmy mieć do siebie trochę zaufania. W mojej ocenie jest to próba podważenia tego zaufania. Będę głosował za niezwolnieniem radnego Bralskiego. Dla mnie nie jest istotne czy to jest Darek Bralski czy ktoś z tej sali. W każdej kolejnej sytuacji, jeśli zajdzie taka potrzeba, zachowam się identycznie, chroniąc czyjegoś dobrego imienia - wyjaśnił.

Do sprawy obiektywnie starał się podejść radny Adam Kurpiewski, stwierdzając, że mieszkańcy OSM mają bardzo negatywne zdanie o byłym prezesie.

- Jestem członkiem OSM, mieszkam w bloku, spotykam się z ludźmi. Głosy odnośnie Dariusza Bralskiego są bardzo negatywne. Spółdzielnia, w której ja mieszkam i jestem jej przedstawicielem, została narażona na wielkie straty i to z kieszeni nas - mieszkańców, nie chciałbym mieć takiego pracownika - podkreślił.

Do sesji bardzo szczegółowo przygotował się Łukasz Kulik. Zaznaczył, że spółdzielnia złożyła wniosek, który motywuje o to, żeby pokazać jakim pracownikiem był radny Bralski. Poruszył m.in. realizację rozbudowy pawilonu handlowo-usługowego przy ul. Hallera 13, wymianę wodomierzy mechanicznych na wodomierze z odczytem radiowym czy wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej. Jego zdaniem doszło do dużych nieprawidłowości ze strony ówczesnego wiceprezesa, który reprezentował OSM.

Pod koniec sesji Maciej Kleczkowski stwierdził, że domniemane zarzuty kierowane są pod zły adres. Jeśli Bralski złamał prawo to od tego jest prokuratura.

Bralski w OSM pracuje od ponad 35 lat. Jest byłym członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej wyrzuconym z partii w 2011 roku. Już wtedy mocno sympatyzował z lokalnymi politykami Prawa i Sprawiedliwości. W spółdzielni zatrudniony był jako konserwator, a ostatnio piastował stanowisko dozorcy. Gdy został radnym, przekonał do siebie władze spółdzielni i w sierpniu 2012 roku został jej wiceprezesem. Dobra passa minęła w czerwcu, gdy nowym przewodniczącym rady nadzorczej został Grzegorz Oracz, a na stanowisko prezesa powróciła Janina Zambroń. Jedną z pierwszych decyzji nowej rady nadzorczej było odwołanie Dariusza Bralskiego z funkcji wiceprezesa.

Podczas dzisiejszej sesji radni opowiedzieli się za tym, aby Dariusz Bralski pozostał w OSM.

Imienne wyniki głosowania:
Za (15): Norbert Dawidczyk, Tadeusz Giers, Edward Górecki, Jerzy Grabowski, Magdalena Jaworowska, Dariusz Maciak, Irena Nosek, Andrzej Rykowski, Michał Skowroński, Grażyna Sosnowska, Wiesław Szczubełek, Wojciech Zarzycki, Ewa Żebrowska-Rosak, Ryszard Żukowski, Maciej Kleczkowski.

Przeciw (3): Łukasz Kulik, Adam Kurpiewski, Waldemar Popielarz.

Wstrzymał się (1): Piotr Wierzba.

Sesja rady miasta odbyła się w środę 5 sierpnia.

Zobacz zdjęcia:
Sesja rady miasta (05.08.2015)

Wyświetleń: 10202
 
19:48, 05.08.2015 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Grzyb
19:52, 05.08.2015 r.
Klekot głosuje już ręka w rękę z PiSem?
gallomir
19:59, 05.08.2015 r.
Prawidłowo! A Pan Szatanek nie jest przedstawicielem spółdzielni, ponieważ statutowym przedstawicielem spółdzielni jest zarząd, a ten mimo, że trzyosobowy nawet jednoosobowo nie zaszczycił sesji Rady Miasta więc nie miał kto zabrać głosu...
Obiektywny
20:05, 05.08.2015 r.
Kleczowski dobrze podszedl do sprawy I odpowiednio to uargumentowal. Jeszcze o sprawie bedzie glosno jak nowy zarzad Acznie zbierac becki :-)
Maniek
20:19, 05.08.2015 r.
Panie Redaktorze!
Ze stanowiska odwołuje Rada nie Zarząd.
Daniel
20:27, 05.08.2015 r.
masakra
Krzyś
20:28, 05.08.2015 r.
Do Kurpś z godz.06:32 IP.*.*65.18 w moim poprzednim wpisie nie miałem złudzeń co do wyników głosowania, było to zamierzone przypomnienie wszystkim kim jest i jak zachowuje się Bralski. Jak widać uczciwych którzy nie robili sobie "pleców" pod przyszłe swoje wpadki było trzech.Pisowczyki głosowali wg rozdzielnika,ale co za uszami ma Kleczkowski że szuka wsparcia w Pisie?czyżby ktoś chciał go pozbawić funkcji radnego.Tego najstarsi kardynałowie nie pamiętają." Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi" Pozdrawiam Kurpśa i wszystkich myślących.
Krzyś
20:32, 05.08.2015 r.
Sorki w 6 wierszu,powinno być Kurpsia.Pośpiech złym doradcą.
20:47, 05.08.2015 r.
ż e n a d a- a zainteresowanego niet, :laughing: skoro wielmożni radni zadecydowali o pozostawieniu "DYZMY" w OSM to niech wraca na wcześniejsze stanowisko czyli dozorcę: dać mu miotłę, grabie, taczkę, berecik z antenką i wio po placu. Radny na takim stanowisku - no, no ,no. Należy skwitować: swój swojego nie ugryzie, a zresztą " cóż wymagać od wołu prócz sztuki mięsa". No i co ? układy się liczą, skorumpowane społeczeństwo, wstyd :angry:
mariw
21:09, 05.08.2015 r.
Antosiu,rozbawilas mnie do lez stwierdzeniem "dac mu miotle,grabie,taczke,berecik z antenka i wio po placu".A tak powaznie,pan Bralski swojego czasu wspieral mieszkancow swojego osiedla,wiedzac jak niektorzy maja ciezka sytuacje materialna,a dzis...ech,szkoda slow.Pozdrawiam
Najemca
21:35, 05.08.2015 r.
I jak żyć w tej Polsce , skoro skandal goni skandal , młodzi ludzie ciągle uciekają , rzygać się chce skoro się czyta takie "wybielanie" pana B. , sam osobiście słyszałem jak zwyzywał rano pracowników OSM , osobiście sam bym mu w mordę dał , cham i nic więcej , kogo bronicie patologio UM , jesteście największym złem tego miasta ,oszuści .... ile pokoleń trzeba ,żeby was wyeliminować , skreślić ,wszyscy w "niby radni " o kan .... szkoda na was nawet patrzeć , jesteście żałośni , w moim mniemaniu skończeni. Osobiście dołożę wszelkich starań aby wasz usunąć .
Najemca
21:41, 05.08.2015 r.
Jedyną opcją zmiany tego chorego systemu był Łukasz Kulik , tylko i wyłącznie . Łukasz szacun dla Ciebie , gonić to kur....., Nauczyciel religii .. ludzie ile wam trzeba dać tych reklamówek pieniędzy abyście ustąpili i dali normalnie żyć? Dołączcie już do kormorana już ustąpił ,,,, bo musiał i na was przyjdzie czas , a my was rozliczymy bando ,żebym nie pisał mafio ostrołęcka , zresztą żałosna .
Najemca
21:47, 05.08.2015 r.
I jak żyć w tej Polsce , skoro skandal goni skandal , młodzi ludzie ciągle uciekają , rzygać się chce skoro się czyta takie "wybielanie" pana B. , sam osobiście słyszałem jak zwyzywał rano pracowników OSM , osobiście sam bym mu w mordę dał , cham i nic więcej , kogo bronicie patologio UM , jesteście największym złem tego miasta ,oszuści .... ile pokoleń trzeba ,żeby was wyeliminować , skreślić ,wszyscy w "niby radni " o kan .... szkoda na was nawet patrzeć , jesteście żałośni , w moim mniemaniu skończeni. Osobiście dołożę wszelkich starań aby wasz usunąć .
miałeś CHAMIE złoty róg
22:02, 05.08.2015 r.
pomagał biednym JANOSIK..?? a bogatych okradał.? PRAWO sobie i SPRAWIEDLIWOŚC po swojemu... :laughing: :laughing: :laughing:
ere
22:09, 05.08.2015 r.
o krw,,, a na h,, j tatego trzymac i po co trzymac malo,
namieszal w spoldzielni , ma jeb,,, y plecy
Ciecu i hydralik
skutek
22:29, 05.08.2015 r.
Bo PISda musi brać skądś kasę...
jd
22:35, 05.08.2015 r.
te wszystkie szopki wolaja o pomste do nieba jaki przyklad dla mlodych cos obrzydliwego
olo
23:09, 05.08.2015 r.
Łukasz Kulik merytorycznie odszedł do dyskusji- szkoda, że nie udało się na wyborach. Ale będą następne :smile:
janusz
23:47, 05.08.2015 r.
Sami żeśta taką radę se wybrali. Najlepsi z najlepszych. A o kim to świadczy? o wyborcach.....
kl
06:49, 06.08.2015 r.
Do czyich działek na stacji PEWiK niedawno doprowadzał swoje rury?
ANIOŁ z....ALTERNATYWY
07:03, 06.08.2015 r.
a ty KULIK przestań się odzywać, bo ty też tylko wymądrzasz się przed wyborami,a w międzyczasie śpisz.. A kto to jest KULIK..? :wink: :crying: :crying:
rozdziobią nas kruki
07:35, 06.08.2015 r.
KRUK KRUKOWI OKA NIE WYKOLE
A Sławkowi Kotowi to nie pomogli ! Bralski go zwalniał.
Mefisto
08:28, 06.08.2015 r.
A Janeczka Zambroń jak zwykle wszystko w białych rękawiczkach. Nawet tam gdzie powinna być wysłała ciut ułomnego Stanisława który jednak nic nie wskórał bo go Rada olała. Teraz Janeczka zwolni Dariusza i wypłaci mu odszkodowanie za które jak zwykle zapłacą mieszkańcy. Ale to już będzie niegospodarność.
..
09:16, 06.08.2015 r.
Po co zwalniać zdegradować do ciecia niech zamiata ulice przy spółdzielni na hallera i sam się zwolni.
09:41, 06.08.2015 r.
Jednak stare przysłowie jest aktualne - ,,Kur....a, kur...e łba nie urwie". Tak, jak miotali się przed laty z Ewą Rosak i szastali pieniędzmi ostrołęckiego podatnika.
KAROL
11:23, 06.08.2015 r.
Ostrolęccy radni niby wyksztalceni ale...Szkoda slow
Stan
11:44, 06.08.2015 r.
To niech go rada miasta zatrudni ani nie my mamy mu płacić...
12:39, 06.08.2015 r.
Jednak stare przysłowie jest aktualne - ,,Kur....a, kur...e łba nie urwie". Tak, jak miotali się przed laty z Ewą Rosak i szastali pieniędzmi ostrołęckiego podatnika.
panie ORACZ
12:47, 06.08.2015 r.
STAWIACIE powazne zarzuty o malwersacje na powazne kwoty i nic nie umiecie udowodnić.Wiec niech się tym zajmie prokuratura, albo dajcie Bralskiemu spokój iprzywróćcie go na stanowisko.zgadzam sie z klekotem rada miasta nie jest od wydawania werdyktów w takich sprawach to należy do organów ścigania.Po za tym nieliczni z rady mają czyste ręce ,prosze spojrzeć kim byli zanim zostali radnymi.Ke.lnerzy ,katecheci, handlarze,robole.Rada miasta dała im egzystencje do czasu.Trzymaj ręke na pulsie Łukasz . wyczyscili kasę miasta do zera partacze
13:14, 06.08.2015 r.
Miał ktoś wątpliwości?
Tyle tylko, że oznacza to ni mniej ni więcej, tylko, mówiąc oględnie, fundamentalną różnicę zdań między Radą Miasta i Spółdzielnią Mieszkaniową - zobaczymy co z tego wyniknie.
13:20, 06.08.2015 r.
A, swoją drogą przepis fajny - Rada Miasta, powiedziała właśnie lokatorom/członkom Spółdzielni Mieszkaniowej - nakazujemy Wam nadal płacić ze swoich pieniędzy wynagrodzenie Pan Bralskiemu.
13:56, 06.08.2015 r.
Jak naganne z moje strony nie wspomnieć Sławka Kota. Ten Bralski w stosunku do SŁAWKA KOTA był bezwzględny i te 15 osób Z TZW. RADY to kołtuny. Ludzie internauci nami próbują rządzić kołtuny. Niby wykształceni ludzie a żyją w zaścianku kołtuństwa. Niech radni sprawdzą znaczenie słowa kołtuny. WSTYD JEDEN ŻE PSEUDO DOKTOR, MAGISTER, LICENCJAT, ale pluj świni w ryj to odpowiedź będzie - ,,że pada deszcz".
13:57, 06.08.2015 r.
Jak naganne z moje strony nie wspomnieć Sławka Kota. Ten Bralski w stosunku do SŁAWKA KOTA był bezwzględny i te 15 osób Z TZW. RADY to kołtuny. Ludzie internauci nami próbują rządzić kołtuny. Niby wykształceni ludzie a żyją w zaścianku kołtuństwa. Niech radni sprawdzą znaczenie słowa kołtuny. WSTYD JEDEN ŻE PSEUDO DOKTOR, MAGISTER, LICENCJAT, ale pluj świni w ryj to odpowiedź będzie - ,,że pada deszcz".
promill
15:04, 06.08.2015 r.
Co to sa rajcy?
Mała
15:04, 06.08.2015 r.
Najłatwiej jest krytykować. Weźcie się wszyscy do swojej roboty solidnie to nie będzie kogo i za co krytykować. Zobaczymy ile zrobi dla was pani Zambroń. Niech dalej pracują emeryci a Pan Kulig i Popielarz niech ich popierają, tylko najpierw niech spróbują utrzymać rodzinę będąc bezrobotnym, a p. Zambroń niech dorabia się dalej bo ma za mało. Emeryci niech pilnują emerytury i pomagać dzieciom wychować wnuki. Bralski - nie daj się.
XZ
15:31, 06.08.2015 r.
Śp. Sławka, Rada miasta też kazała pozostawić w spółdzielni a jednak ówczesny zarząd na czele z Dariuszem go zwolnił. Dla p. Dariusza chyba był to wielki zaszczyt ponieważ artykuł z Tygodnika Ostrołęckiego ,, jak Bralski pogonił Kota" wisiał na drzwiach w gabinecie u pana prezesa Darka bardzo długo.
Anka PiSanka
15:33, 06.08.2015 r.
Do gwidon @ 13:14,

Dzień dobry!

Cyt. "zobaczymy co z tego wyniknie".

- Ja też, z wypiekami na twarzy, będę śledziła dalszy rozwój wypadków "w temacie": zgnoić Bralskiego...
(No cóż, sezon ogórkowy w pełni. Nie masz u nas żadnego Potwora z Loch Ness ani Loch Narwi, nie uświadczysz też żadnej Paskudy, Maszkary, Szkarady czy Poczwary... Niech wiec p.o. [pełniącym obowiązki] Potwora z Loch Ness, ku uciesze gawiedzi, będzie w tym sezonie, Pan Dariusz Bralski...

Do gwidon @ 13:20,

Cyt. "A, swoją drogą przepis fajny..."

Drogi Kolego! Zamiast podjudzać ludzi przeciwko Radzie Miasta i D. Bralskiemu, spróbuj zmienić przepis i będzie po sprawie...

Pozdrawiam...
16:14, 06.08.2015 r.
Nie karmić trolla!
Anka PiSanka
16:29, 06.08.2015 r.
Nie karmić trolla!

PS. Ja jestem po spóźnionym obiadku. A Ty?

Pozdrawiam...
Anka PiSanka
16:35, 06.08.2015 r.
Do doankapisanka @ 15:48,

Cyt. "WSZYSCY CIĘ PROSZĄ O TO BYŚ JUŻ SOBIE ZNALAZŁA JAKIEGOŚ MĄDREGO PANA..."

- Dzień dobry miły Panie!
Wybacz, proszę, moją śmiałość. Czy mógłbyś napisać mi, czy jesteś jeszcze wolny, czy niestety, już zajęty?

Z pozdrowieniami dla Ciebie...
pięć klas szkoły podstawowej
16:44, 06.08.2015 r.
Wróciłem przed chwilą z Warszawy .......................................
pięć klas szkoły podstawowej
16:52, 06.08.2015 r.
Do Anka PiSanka @ 15:33, 06.08.2015 Widzę też nie dawno wróciłeś z Warszawy ? :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Anka PiSanka
17:00, 06.08.2015 r.
Dzień dobry!
A gdzież tam... Nie byłam ostatnio w Warszawie. W sobotę będę tam. Jak z temperaturką w stolicy? Przyjemne ciepełko...? Jak mam się ubrać? Co, (oprócz dużej porcji napojów), radzisz mi zabrać ze sobą? Jak przedstawia się sytuacja na drodze?
pięć klas szkoły podstawowej
17:17, 06.08.2015 r.
Do Anka PiSanka @ 17:00, 06.08.2015 + 100 / c :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Anka PiSanka
17:28, 06.08.2015 r.
Ach, widzę, że Kolega pochodzi (lub jest od dawna "zasiedziały") z USA, i dlatego popełnił małą pomyłkę. Zamiast napisać 100 stopni F (Fahrenheita), napisał: 100 stopni C (Celsjusza). Hmmm... Bardzo lubię ciepełko, lecz 100 stponi Fahrenheita, to prawie 38 stopni Celsjusza... Ładnie, ładnie przygrzało dzisiaj w stolicy...
yui
17:50, 06.08.2015 r.
jak to ku,,,a to wyglda ca smietanka z urzędu miasta za takim,człowiekem idze i go bronio.
a h,,j wyjba,,, c
oni z urzedu musza wode chlac
pięć klas szkoły podstawowej
17:58, 06.08.2015 r.
Do Anka PiSanka @ 17:28, 06.08.2015 Dlaczego ? Byłem w USA , Australii a dzisiaj byłem w Warszawie .
pięć klas szkoły podstawowej
18:02, 06.08.2015 r.
Na zaprzysiężeniu Pana Prezydenta Andrzeja Dudy .
Anka PiSanka
18:18, 06.08.2015 r.
USA? Warszawa? Pal licho... Nie zazdroszczę. Ale Australia? No, Kolego... Od chwili, gdy przeczytałam Tomka w krainie kangurów, wprost "choruję" na ten kontynent... Ach, ujrzeć Gmach Opery w Sydney, i... umrzeć.

Serce rośnie... Nareszcie jest wielka nadzieja, że Państwo Polskie, przestanie staczać się po równi pochyłej w bezdenną przepaść... Z ogromną nadzieją, czekam na jesienne wybory parlamentarne...
Anka PiSanka
18:36, 06.08.2015 r.
Do wyszlo szydlo z worka @ 17:53,

Czy do znudzenia mam powtarzać, że w dowodzie osobistym, w rubryce "imię" wpisane mam - Anna, w rubryce "nazwisko" - Pisanka, a w rubryce "data urodzenia" - ach, cyferki takie małe, oczy już mi "lecą", a nie mam żadnej lupy na podorędziu...
OBSRA....ANKA
18:57, 06.08.2015 r.
czy to jest prywatne forum, jakieś porąbanej PISanki- zagłuszacza "wolnej EUROPY"..?? Czy jest jakiś temat i komentarze nie na temat powinny być usuwane..
Anka PiSanka
20:22, 06.08.2015 r.
Do, do anki.... @ 18:43,

Wypraszam sobie, tę "starą pannę" - nie przekroczyłam jeszcze "pięćdziesiątki".

PS. Chyba po raz wtóry, (albo i częściej), przewija się tutaj, wielce tajemne słowo: "psarak". Czy mógłbyś, miły Kolego, w swojej nieskończonej łaskawości, tudzież bezgranicznej dobroci, uchylić mi rąbka tajemnicy, i wyjaśnić mi, czym/kim jest, ów tajemniczy "psarak"? (Wtedy mogłabym ustosunkować się, do Twojego twierdzenia: jestem, czy nie jestem z psaraka).

Pozdrawiam miłego Kolegę...
r
21:52, 06.08.2015 r.
a co ma do ch.u.j.a piernik do wiatraka skoro członkowie spłółdzielni go nie chcą niech w.yp.i.e.r.da.la głosowanie i wszystko w twmacie
olo
05:48, 07.08.2015 r.
Rolą tej ,,a-pis naki,,, jest rozmywanie każdego tematu na tym forum,który uderza w wodza ,czartka lub tzw. radę miasta.A prawda jest taka jak napisał ,,sss,,Bóg i społeczne pieniądze w tym mieście są tylko dla przydu.. pasów dwóch wyżej wymienionych i pasożytującej na nas chordy czarnych.
17:14, 07.08.2015 r.
Anka to Maryska od Rochowiczow nowa PR w UM Obs raj laka
Anka PiSanka
18:03, 07.08.2015 r.
Do gwidon @ 14:25,

A niedobry Pan gwidon, niedobry... Ja troll? Jaki tam ze mnie troll? Jestem miły, filigranowy, taki przyłóż do rany, trollik...

Pozdrawiam Cię, mój miły Panie...
kes
18:13, 07.08.2015 r.
podpisuj sje Joanno a nie Anno klamczuszko
Joanna
18:52, 07.08.2015 r.
Tam gdzie kończy się logika, zaczyna się hejt... Co ja mam wspólnego z Dariuszem B., powyższym artykułem a tym bardziej z polityką? Kompletnie nic! P.S. Dostać telefon od znajomego z informacją, że zaistniałaś w lokalnych mediach - bezcenne! :)
Anka PiSanka vel Matka Joanna od Aniołów
19:34, 07.08.2015 r.
Do kes @ 18:13,

No widzisz, miły Kolego. Nie jestem Joanną, ale dla Ciebie, mogę podpisać się jako -
Matka Joanna od Aniołów...
=====
11:20, 10.08.2015 r.
wykrochmalić na zbity pysk do pie---- z takim chamskim osobowością a te 15 osób to sami kameleonowie przeksztalceni w idiotyczną mor---.
Radni a zwłaszcza kameleon wyłupiasty wziąć się za robotę a nie pier--w bielutkiej kosulecce WYWALIĆ :wink: :wink:
PO PIS
09:57, 11.08.2015 r.
ZAPISZMY SIĘ WSZYSCY DO PIS-u wtedy będziemy mogli kraść i robić co nam się podoba a te świnie przy korycie i tak nas wybranią w końcu ręka rękę myje ręka z ręki żyje- NO NIE PIS-owcy czarnej polityki z sumieniem sztucznie bielonym
Do Anka PiSanka
08:56, 12.08.2015 r.
Klasa w wypowiedzi i co najmniej ,,wiadro" poczucia humoru. Pozdrawiam ciepło.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne