« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 października 2017 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Rewelacyjny pomysł na prezent, który przetrwa wieki (wideo)

Jedną z usług, którą ma w swojej ofercie pracownia "Złota Rączka" w Galerii Bursztynowej jest grawerowanie. Grawer można wykonać na większości materiałach organicznych, a wybór wzoru ogranicza jedynie wyobraźnia. Jak wygląda grawerowanie, można obejrzeć na krótkim filmie.

Technologia laserowego grawerowania oraz wycinania pozwala na wykonywanie niepowtarzalnych prac. Grawer można wykonać na większości materiałów np. szkle, drewnie, gumie oraz laminacie, a wybór wzoru ogranicza jedynie wyobraźnia.

Pracownia "Złota Rączka" wykonuje nietypowe upominki z grawerowaną dedykacją oraz pięknymi grafikami. To rewelacyjny pomysł na prezent na wiele okazji: chrzciny, komunie, śluby, urodziny i rocznice. Grawerowanie wykonywane jest także na gadżetach reklamowych oraz stosowane m.in. do wykonania tabliczek systemów informacji wewnętrznej urzędów, banków, zakładów itp.

- Jeżeli masz pomysł na oryginalny prezent i nie masz pewności czy jest możliwy do wykonania, zadzwoń do nas. Pracujemy od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-21.00 oraz w niedziele w godz. 10.00-20.00. Zapraszamy także do odwiedzenia osobiście naszej pracowni w Galerii Bursztynowej.

Zapraszamy,

Pracownia Złota Rączka w Galerii Bursztynowej
Pasaż przy Tesco
Tel. 570 580 475
E-mail:


Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 5234
 
12:49, 07.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne