« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Rozbita panda, pickup na... cmentarzu (zdjęcia)

Niezwykły finał zderzenia dwóch aut w Zbójnej koło Nowogrodu (pow. łomżyński). Rozbity pickup marki mitsubishi kierowany przez młodego kierowcę rozbił cmentarną bramę i zatrzymał się pomiędzy grobami. Starszy kierowca pandy został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło w środę koło godz. 9.30 w Zbójnej. Jak ustalili reporterzy serwisu www.mylomza.pl starszy mężczyzna kierujący fiatem panda wyjeżdżał z parkingu i wymusił pierwszeństwo na jadącym główną drogą w kierunku Łysych młodym kierowcy mitsubishi.

- Pickup, który zderzył się w Zbójnej z fiatem panda, przebił się przez bramę cmentarza i zatrzymał pomiędzy grobami. Kierujący pandą starszy mężczyzna został odwieziony do szpitala, a okoliczności całego zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci z łomżyńskiej drogówki - informuje serwis www.mylomza.pl.

Z ustaleń reporterów serwisu mylomza.pl wynika, że kierujący pickupem młody, około 20-letni mężczyzna, jechał ulicą Łomżyńską w kierunku Kuzi. Z parkingu wyjechał kierujący fiatem panda około 70-letni senior, który wymusił na pickupie pierwszeństwo. Starszy pan prawdopodobnie nie zauważył jadącego z pierwszeństwem auta. Kierowca pickupa, prawdopodobnie ratując się przed jeszcze groźniejszym zderzeniem, odbił nieco w prawo. W efekcie, po uderzeniu w fiata auto rozbiło bramę cmentarną, a pojazd zatrzymał się dopiero pomiędzy nagrobkami.

Zobacz zdjęcia:
Wypadek w Zbójnej (05.07.2017)

Wyświetleń: 5544
 
10:13, 06.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Do mo
10:05, 06.07.2017 r.
Wezcie przyklad z lomzy i zrobcie mobilna galerie zdjec taka jak na mylomza
Gość
12:14, 06.07.2017 r.
A na portalu Łomży napisali o porodzie w BMV?
15:09, 06.07.2017 r.
Za dużo imion ... same imiona pół artykułu by zajęły :wink:
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne