« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Rusza akcja "Posesja" na terenie Ostrołęki

W kwietniu na terenie Ostrołęki zostanie przeprowadzona akcja "Posesja". Będzie ona polegała na sprawdzeniu stanu czystości i porządku na terenie miasta. Prezydent apeluje do mieszkańców o życzliwe traktowanie kontrolujących i czynne włączenie się w akcję.

- Kontrole będą prowadzili m.in. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Ostrołęce, Komendy Miejskiej Policji, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, Komendy Ochotniczej Straży Pożarnej, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz inne jednostki w zakresie swoich uprawnień. Efektem tych prac ma być podniesienie poziomu czystości, estetyki i stanu sanitarno-porządkowego terenów znajdujących się w granicach miasta - czytamy na stronie Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Jak informuje ostrołęcki ratusz, akcja prowadzona jest na mocy uchwały rady miasta z 23 czerwca 2016 roku w sprawie ustalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Ostrołęki. Prezydent apeluje do mieszkańców o życzliwe potraktowanie kontrolujących oraz czynne włączenie się do współpracy całej społeczności Ostrołęki.

Akcja "Posesja" będzie prowadzona od 24 do 28 kwietnia br.

Wyświetleń: 1851
 
10:59, 20.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Mirek
19:55, 20.04.2017 r.
W Antoniach przy sklepie niedaleko Mròwki. Taka kontrola by się przydało przy samej drodze. Ogrodzenie. Co znaleźli tym grodzili. A cegła klinkierowa na paletach się rozpada. Kupa dziadostwa.
ketuks
10:32, 21.04.2017 r.
może niech lepiej miasto najpierw sprawdzi porządek na wszystkich gruntach należących do miasta.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne