« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 9 czerwca 2026 r., imieniny Felicjana, Pelagii, Sławoja

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Są już kanapy w Galerii Bursztynowej (zdjęcia)

Jak na zawołanie pojawiły się ławeczki w Galerii Bursztynowej.
Nasi czujni czytelnicy dopytywali o miejsce do krótkiego odpoczynku od pierwszego dnia otwarcia nowego obiektu. Gdy w poniedziałek rano zawróciliśmy się z pytaniem do właścicieli galerii, okazało się, że kanapy i pufy stoją w Bursztynowej od niedzieli.

Na naszym forum o Ostrołęce rozgorzał temat o tym, czego brakuje w nowo powstałym obiekcie handlowym. Użytkownik ostroleka2009 wskazuje m.in., że przy wejściu znajduje się wyjątkowo mało miejsc dla rowerów, przez co klienci pozostawiają jednoślady gdzie popadnie, np. mocując je do znaków drogowych.

Czego jeszcze brakuje w Bursztynowej? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

Zobacz zdjęcia:
Kanapy w Galerii Bursztynowej (02.06.2014)

Reklama
Wyświetleń: 11953
 
21:25, 02.06.2014 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły