« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Samobójstwo na torach

Miejsce zdarzenia Ostrołęka
Miejsce zdarzenia
Pod kołami pociągu zginął w niedzielę młody mężczyzna.
Do tragedii doszło wieczorem w pobliżu ogrodów działkowych w Czarnowcu. Prawdopodobnie mężczyzna sam pozbawił się życia. To jednak tylko hipoteza, bo okoliczności tego zdarzenia wciąż bada policja.

Miejsce, w którym doszło do tragedii, jest nieoświetlone. Nie ma tam przejazdu kolejowego, a zabudowania znajdują się kilkaset metrów dalej. To nieuczęszczane przez ludzi miejsce. Mężczyzna, mieszkaniec gminy Rzekuń, wpadł pod pasażerski pociąg Kolei Mazowieckich.

- W Czarnowcu miał miejsce tragiczny wypadek kolejowy, w którym zginął młody mężczyzna - mówi asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Reklama
Wyświetleń: 11751
 
19:56, 18.11.2012 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły