« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Siedziba Narwi zaplombowana

Ze względu na zadłużenie MKS Narew Ostrołęka wobec Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji drzwi w siedzibie klubu zostały dziś zaplombowane.
Władze MOSiR jak widać nie chciały się już przyglądać rosnącej kwocie długu. Narew musiała zabrać swój sprzęt i musi zacząć rozglądać się za nową siedzibą. Co warte podkreślenia MKS Narew Ostrołęka nie uregulował wobec MOSiR kwoty blisko 60 tys. zł, na którą złożyły się m.in. nieopłacone faktury VAT z tytułu wynajmu pomieszczenia, wynajmu pokoi hotelowych, boisk oraz szatni. Próbowaliśmy uzyskać komentarz w tej sprawie od dyrektora MOSiR Roberta Juchniewicza, ale odmówił informacji na ten temat.
To nie jedyne kłopoty finansowe klubu. MKS Narew zalega również z wypłatami dla zawodników. Ostatnie wynagrodzenie piłkarze otrzymali za miesiąc sierpień ub. roku. Do tego dochodzi kilkadziesiąt tysięcy złotych zadłużenia wobec prywatnej firmy transportowej, a także blisko 10 tys. zł za sprzęt sportowy.
MKS Narew w 2010 roku otrzymała z miejskiej kasy trzy potężne zastrzyki finansowe na kwotę ponad ćwierć miliona złotych tj. 164 tys. zł w styczniu, 55 tys. zł w czerwcu i 52 tys. zł w listopadzie.
Siedziba klubu MKS Narew znajduje się na parterze budynku przy ul. Witosa.

Więcej informacji sportowych na stronie sport.moja-ostroleka.pl

Wyświetleń: 3738
 
19:34, 14.01.2011 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne