Skład nowej Rady Miasta
PiS wygrał wybory do Rady Miasta w Ostrołęce.Zdobył 8 mandatów, po 4 uzyskały PO i Nasza Ostrołęka.
Skład nowej rady:
1. PiS - 8 (Dariusz Maciak, Ryszard Żukowski, Grzegorz Płocha, Irena Nosek, Magdalena Jaworowska, Janusz Kotowski, Ewa Żebrowska-Rosak, Jerzy Grabowski)
2. PO - 4 (Mirosław Dąbkowski, Maciej Kleczkowski, Sławomir Kot, Mariusz Popielarz)
3. Nasza Ostrołęka - 4 (Tadeusz Kaczyński, Wojciech Zarzycki, Wiesław Piaściński, Grażyna Sosnowska)
4. TPO - 3 (Wiesław Szczubełek, Andrzej Niedziółka, Tadeusz Giers)
5. Nowa Ostrołęka - 2 (Rafał Dymerski, Dariusz Bralski)
6. PSL - 1 (Piotr Antośkiewicz)
7. SLD - 1 (Anna Szczubełek)
Po rezygnacji z mandatu Janusz Kotowskiego - radnym zostanie Mariusz Mierzejewski.
Po rezygnacji z mandatu Grzegorza Płochy - radnym zostanie Krzysztof Czartoryski.
- Wyświetleń: 12585
-
- 09:58, 22.11.2010 r.