Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Chciałabym pochwalić postawę pracowników jednego ze sklepów spożywczych w Ostrołęce. W zeszłą sobotę (noc 29 października) byłam świadkiem jak nietrzeźwy mężczyzna w pobliżu budynku wsiadał do samochodu.
Nie zdążył jednak odjechać, ponieważ dwóch pracowników sklepu zabrało mu kluczyki i zamknęło samochód. Uświadomiłam sobie, że być może w ten sposób uratowali komuś życie. Uważam, że warto propagować takie zachowania w naszym mieście.