Czwartek, 18 czerwca 2026 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy
Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Przy okazji wznowienia ruchu na nowym moście chcę podzielić się małą refleksją dotyczącą poruszania się pojazdami po tym obiekcie. Być może pomysł ten ułatwi kierowcom szybszy przejazd.
W godzinach szczytu kierowcy jadący od strony Warszawy, a chcący wjechać na nowy most, na rondzie powinni jechać zewnętrznym pasem, natomiast wewnętrznym ci, którzy chcą jechać przez stary most. Przyspieszyłoby to przejazd, ponieważ kierowcy stojący na zewnętrznym pasie i chcący jechać prosto nie blokowaliby ruchu tym, którzy chcą zjechać na nowy most.