Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Chciałabym zapytać włodarzy naszego miasta, dlaczego nie podjęto starań, aby w tym roku zorganizować w Ostrołęce finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Nawet w Baranowie powstał sztab, a w Ostrołęce nic się nie dzieje.
Szkoda, że podczas kampanii wyborczej mówi się o wielu inicjatywach, a po wyborach nie podejmuje się żadnych działań, aby pomóc potrzebującym.
Odpowiada Wojciech Dorobiński, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Ostrołęce:
To pytanie powinno trafić do organizatorów imprezy. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest organizacją pozarządową i miasto, jako samorząd nie organizuje zbiórek, zawsze za to chętnie wspomaga organizatorów.