Wtorek, 9 czerwca 2026 r., imieniny Felicjana, Pelagii, Sławoja
Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Chciałbym na łamach portalu Moja Ostrołęka poruszyć temat wysokich cen karnetów do siłowni w naszym mieście. Moi znajomi dziwią się, że w Ostrołęce są takie drogie karnety. Czym to jest spowodowane?
Dlaczego właściciele siłowni za nielimitowane wejścia w miesiącu życzą sobie ponad 100 złotych? Porównałem ceny wejściówek w innych miastach i jak się okazało jest tam o wiele taniej. W Siedlcach cena karnetu "open" to 79 zł, podobnie jest w Warszawie. Z kolei w Ostrowi Mazowieckiej 80 zł, a w Legnicy 99 zł.