« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 czerwca 2026 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Skrzynka skarg: masaż w Tesco?

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Po wizycie w Galerii Bursztynowej kilka dni temu poczułem niesmak, bo co można poczuć, gdy siedzę z dzieckiem na ławce, a jeden z pracowników masuje drugiemu przez 20 minut plecy i pośladki?

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłówMasz problem? Pytanie? Skargę? Pomysł? Napisz! , skorzystaj z formularza kontaktowego lub zamieść wpis na naszym forum.

Reklama
Wyświetleń: 13479
 
22:01, 24.06.2014 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły