« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 9 czerwca 2026 r., imieniny Felicjana, Pelagii, Sławoja

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Skrzynka skarg: nachalna ekspedientka stacji paliwowej

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Od jakiegoś czasu korzystam z jednej z ostrołęckich stacji paliwowych. Będąc tam za każdym razem jestem zasypywany pytaniami typu: Może zapiekankę? Może hot doga, a może myjnię?

Zdążyłem się już do tego przyzwyczaić, dlatego zawsze grzecznie odpowiadam, że dziękuję. Odpowiadam, bo rozumiem ludzi, którzy tam pracują. Jednak to, czego niedawno doświadczyłem, to zwykła bezczelność, arogancja i nieuprzejmość.

W drodze do pracy postanowiłem zajechać na stację paliwową i umyć auto. Podszedłem do kasy i poprosiłem o myjnię z programem x, który kosztował ponad 16 zł. Ekspedientka zapytała mnie czy może być myjnia premium za 21 zł. Odpowiedziałem, że nie. Powtórzyłem ponownie prośbę o program za 16 zł. Dodałem też, że bardzo mi się spieszy. Sprzedawczyni zaczęła wówczas z szyderczym uśmiechem zadawać kolejne pytania, namawiając mnie do droższego programu, chciała też dorzucić batonika. Ponownie odpowiedziałem, że nie chcę skorzystać z tego programu. Kobieta zaproponowała mi znów hot doga, a na koniec zapytała mnie o kartę Navigator. Po tym pytaniu po prostu zgłupiałem. Nigdy więcej tam nie przyjadę.

Reklama
Wyświetleń: 21351
 
13:57, 28.03.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły