« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 31 października 2020 r., imieniny Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Skrzynka skarg: nadawanie telewizji naziemnej pozostawia wiele do życzenia

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Bulwersuje mnie temat nadajnika telewizji naziemnej, na odbiór którego zdecydowałem się dwa lata temu. Początki jego nadawania były różne, ale w miarę upływu czasu jakość odbioru stała się coraz lepsza, aż do pewnego momentu.

Ostatnio spędzając czas wolny w domu, postanowiłem skupić się na oglądaniu telewizji naziemnej. Ku mojemu zdziwieniu jakość odbioru była fatalna. Obraz był przerywany - zakłócany z uwagi na brak sygnału.

Uważam, że telewizja ta powinna w ogóle przestać działać i nie wprowadzać ludzi w błąd, albo nadawać właściwie, ponieważ żyjemy w czasach gdzie dominuje fachowość, jakość, perfekcja i kolor życia, a nie szarość czasów komunistycznych, niekompetencja i nieudolność.

Z moich obserwacji wynika, że nie tylko ja mam taki problem. Na wadliwy odbiór telewizji naziemnej skarżą się nie tylko mieszkańcy Ostrołęki, ale i okolicznych miejscowości.

Prosimy o zgłaszanie ewentualnych uwag dotyczących działania telewizji naziemnej w komentarzach. Państwa zażalenia prześlemy do UKE i emitela.

Wyświetleń: 3892
 
11:43, 07.02.2015 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne