« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Skrzynka skarg: niesprawiedliwie naliczony bilet miesięczny?

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Pod koniec ferii zimowych, a dokładnie 13 lutego kupiłem bilet miesięczny w PKS Ostrołęka. Pani w kasie policzyła mi za cały miesiąc. Byłem bardzo zaskoczony tym faktem, zwłaszcza że z biletu korzystałem tylko pół miesiąca.

Dlaczego musiałem zapłacić za cały miesiąc?

Od redakcji:
W tej sprawie zwróciliśmy się do firmy Mobilis Group, która jest właścicielem PKS Ostrołęka. Do dnia publikacji artykułu nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.

Reklama
Wyświetleń: 11567
 
10:19, 12.03.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły