Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Pod koniec ferii zimowych, a dokładnie 13 lutego kupiłem bilet miesięczny w PKS Ostrołęka. Pani w kasie policzyła mi za cały miesiąc. Byłem bardzo zaskoczony tym faktem, zwłaszcza że z biletu korzystałem tylko pół miesiąca.
Dlaczego musiałem zapłacić za cały miesiąc?
Od redakcji:
W tej sprawie zwróciliśmy się do firmy Mobilis Group, która jest właścicielem PKS Ostrołęka. Do dnia publikacji artykułu nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.