Skrzynka skarg: opinie na temat balów sylwestrowych. W tym roku popełniłam błąd
Skrzynka skarg: Interesują mnie opinie o odbytych balach sylwestrowych w Ostrołęce. Czy jest możliwość zamieszczenie jakiegoś artykułu lub sondy. Poznałabym opinie innych bywalców nocnego szaleństwa i nie popełniła takiego błędu jak w tym roku. Pozdrawiam i dziękuje. Stokrotka.