« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 czerwca 2026 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Skrzynka skarg: opinie na temat balów sylwestrowych. W tym roku popełniłam błąd

Skrzynka skarg:
Interesują mnie opinie o odbytych balach sylwestrowych w Ostrołęce. Czy jest możliwość zamieszczenie jakiegoś artykułu lub sondy. Poznałabym opinie innych bywalców nocnego szaleństwa i nie popełniła takiego błędu jak w tym roku. Pozdrawiam i dziękuje. Stokrotka.


Skrzynka skargMasz problem? Pytanie? Skargę? Pomysł? Napisz! redakcja@moja-ostroleka.pl, skorzystaj z formularza kontaktowego lub zamieść wpis na naszym forum.

Reklama
Wyświetleń: 11715
 
19:44, 02.01.2013 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły