« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Skrzynka skarg: sklep Lidl dyskryminuje ojców?

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Chciałbym zwrócić uwagę na kolejny przejaw dyskryminacji ojców w Polsce. Czy tata z dzieckiem również czasem robi zakupy w sklepie Lidl Ostrołęka? Gdzie w takim razie ma zaparkować?

Zrobiłem zdjęcie i pokazałem je pani kierownik ostrołęckiego sklepu. Zapytałem czy na znaku kogoś nie brakuje. Po chwili namysłu powiedziała: "Taty?" Pani była bardzo zdziwiona, ponieważ do tej pory nie spotkała się z podjęciem takiej interwencji. Chciałbym się dowiedzieć czy sklep zamierza zmienić znak parkingowy na rodzinę z dzieckiem?

Odpowiada Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska:
Chcielibyśmy poinformować, iż znak przedstawiony na przesłanym przez czytelnika zdjęciu jest oznaczeniem poglądowym, stosowanym w celu oznaczenia miejsc dedykowanych dla osób z dziećmi w całej Europie. Piktogram ma znaczenie symboliczne i wskazuje, że miejsce jest zarezerwowane dla rodzica z dzieckiem, bez względu na płeć. Chcielibyśmy podkreślić, że oznaczając w ten sposób miejsca parkingowe przy naszych placówkach wychodzimy naprzeciw potrzebom obojga rodziców robiących zakupy z dziećmi, którzy mogą zaparkować samochód blisko wejścia do sklepu Lidl.

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłówMasz problem? Pytanie? Skargę? Pomysł? Napisz! , skorzystaj z formularza kontaktowego lub zamieść wpis na naszym forum.

Wyświetleń: 30594
 
13:21, 27.01.2015 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne