« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Śmierć bezdomnego na dworcu PKS

Ciało bezdomnego mężczyzny znaleziono w budynku dworca PKS w Ostrołęce. Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe. Niestety, na pomoc było już za późno. Funkcjonariusze wykluczyli udział osób trzecich. 42-latek zmarł z przyczyn naturalnych.

- Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce. Do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Na miejscu pomocy 42-latkowi udzielali policjanci oraz załoga pogotowia ratunkowego. Pomimo ich wysiłku mężczyzna zmarł - informuje podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 10 stycznia około godz. 14.00.

Reklama
Wyświetleń: 23680
 
11:49, 11.01.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły