Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Ciało bezdomnego mężczyzny znaleziono w budynku dworca PKS w Ostrołęce. Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe. Niestety, na pomoc było już za późno. Funkcjonariusze wykluczyli udział osób trzecich. 42-latek zmarł z przyczyn naturalnych.
- Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce. Do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Na miejscu pomocy 42-latkowi udzielali policjanci oraz załoga pogotowia ratunkowego. Pomimo ich wysiłku mężczyzna zmarł - informuje podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Do zdarzenia doszło w niedzielę 10 stycznia około godz. 14.00.