« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 października 2017 r., imieniny Juliana, Łukasza, Bratumiła

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Sobotni dancing i rodzinna niedziela z postaciami z bajek w Wykrocie

Kurpiowska Kraina w Wykrocie zaprasza w sobotę na prawdziwy dancing w specjalnym tanecznym namiocie. Dzień później (niedziela) kompleks nad zalewem odwiedzą bajkowe maskotki: Minionek, Kubuś Puchatek, Myszka Mickey, Marshall i Olaf. Czynne będzie także wesołe miasteczko.

Sobota (8 lipca)
Sobotnia impreza przeznaczona jest dla dorosłych lubiących bawić się przy muzyce na żywo. Impreza odbędzie się w przestronnym zadaszonym namiocie. Do tańca zachęcać będzie zespół Revia. Początek zabawy o godz. 21.00. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w dniu imprezy w kasie. Istnieje możliwość rezerwacji stolików oraz skorzystania w trakcie imprezy z gastronomii i noclegu (hotel). Rezerwacje stolików pod numerem tel. 508-508-003.

Niedziela (9 lipca)
W niedzielę Kurpiowska Kraina zaprasza dzieci z opiekunami. Obiekt nad zalewem odwiedzą bajkowe maskotki: Minionek, Kubuś Puchatek, Myszka Mickey, Marshall i Olaf. Impreza odbędzie się bez względu na pogodę. Dzieci zaproszone zostaną bowiem do zadaszonego amfiteatru.

Najmłodsi za darmo mogą korzystać z placu zabaw. Przez całe wakacje czynny jest także Lunapark Viktoria. Atrakcja jest czynna siedem dni w tygodniu w godz. 10.00-22.00.

Do dyspozycji m.in. kolejka górska, autodrom, tornado, ekstremalny statek, pociąg Disney'a, latające kaczki i łabędzie, karuzela wenecka i zjeżdżalnie pneumatyczne.

Namiot tanecznyW skład kompleksu Kurpiowska Kraina wchodzą ponadto: restauracja, plac zabaw dla dzieci, rowery wodne, kajaki, wielofunkcyjne boiska, namiot bankietowo-biesiadny i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy,

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny "Kurpiowska Kraina"
Wydmusy, ul. Miodobrania 1 (Zalew w Wykrocie)
www.facebook.com/KurpiowskaKrainaWykrot/

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 4582
 
17:48, 06.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne