Archiwum artykułów

Sobotnie wyniki

IV liga piłki nożnej.
Legia II Warszawa - Narew Ostrołęka 5:0 (2:0).
W kolejnym spotkaniu rezerwy Legii nie pozostawiły złudzeń rywalom. Tym razem na Łazienkowskiej zjawił się Narew Ostrołęka, a odjechał z bagażem pięciu bramek. Do przerwy Legia II prowadziła 2:0. Pierwszą bramkę z rzutu karnego zdobył Marcin Rosłoń w 8 minucie. Na 2:0 podwyższył wspaniałym strzałem głową w okienko Adam Gmitrzuk po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 35 minucie. W drugiej połowie przewaga i ilość sytuacja podbramkowych drużyny Jerzego Kraski była jeszcze większa. Minutę po wejściu na boisko trzecią bramkę zdobył Marek Rogowski w 68 minucie. Chwilę po nim w 69 minucie po ładnej akcji z Manuelem Garcią kapitalnym uderzeniem popisał się Wojtek Szala i było 4:0. Wynik ustalił w 75 minucie spotkania Daniel Dylewski.
Legia II zagrała w następującym składzie: Załuska - Szala, Rosłoń, Starowicz (76' Njamculović), Petasz - Mikulski, Gmitrzuk, Pulkowski (73' Iwanicki), Fedoruk (66' Rogowski) - Garcia (70' Dylewski), Zbrzeźniak.

V liga piłki nożnej.
Korona HiD Ostrołęka - ULKS Ciółkowo 3:2 (2:1).
Bramki dla ostrołęczan strzelili: Świętochowski (29) oraz Nadrowski (39, 60). Goście zdobyli gole w 8 i 85 min. W 61 min. czerwoną kartkę otrzymał B. Peczyński i HiD-owcy kończyli mecz w dziesiątkę.