« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 19 października 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Spektakl "Dziwna para" z Barcisiem i Żakiem (wideo)

Kolejna gratka dla miłośników teatru. Tym razem w ofercie spektakl, w którym występuje najsłynniejszy polski duet komediowy Barciś i Żak. Przedstawienie "Dziwna Para" odbędzie się 29 maja br. o godz. 17.00 i 20.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury przy ul. Inwalidów Wojennych 23.

Spektakl to legendarny hit Broadway'u, a jego autor Neil Simon jest jedynym żyjącym pisarzem, który ma na Broadway'u teatr swego imienia. Jest także najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie, przy czym niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na ekran również w kinie cieszą się zawrotnym powodzeniem.

O spektaklu
Spektakl opowiada o dwóch facetach, porzuconych przez żony. Oskar i Feliks wraz z trójką oryginalnych przyjaciół w każdy piątek spotykają się na pokera. Spotkania towarzyskie odbywają  się w mieszkaniu Oskara, beztroskiego dziennikarza sportowego, który jest wielkim bałaganiarzem, a kolegów częstuje  żywnością o wątpliwej świeżości. Z pozoru beztroski szczęśliwy rozwodnik, ale pod skorupą twardziela przedziera się wrażliwy mężczyzna, który tęskni za żoną. Gdy okazuje się, że również małżeństwo Feliksa kończy się fiaskiem Oskar przygarnia przyjaciela i rozpoczynają nowe życie pod wspólnym dachem. Luźny styl życia Oskara i pedantyczność Feliksa stają się podłożem wielu zabawnych sytuacji. Czy jednak przyjaźń przetrwa?

Występują: Cezary Żak, Artur Barciś, Piotr Skarga, Dariusz Kwaśnik, Wojciech Wysocki, Viola Arlak, Katarzyna Żak.

Cena biletu: 90 zł od osoby.

Bilety
Bilety indywidualne do kupienia w kawiarnia kina lub w redakcji Tygodnika Ostrołęckiego (ul. Gorbatowa 2a, tel. (29) 765-02-25.
Bilety przez internet: www.kupbilecik.pl.
Zamówienia grupowe, rezerwacja, sprzedaż wysyłkowa pod numerem tel. 502-661-402, e-mail: .Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 3669
 
15:48, 28.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne