« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 21 października 2017 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Spektakl "Internet to nie wszystko" (zdjęcia)

Fot. archiwum szkołyFot. archiwum szkołyUczniowie Gimnazjum im. papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach wystawili spektakl pt. "Internet to nie wszystko". Wieść o przedstawieniu rozeszła się bardzo szybko i młodzież zaczęła otrzymywać liczne zaproszenia do innych szkół.

Spektakl podejmuje aktualny problem jakim jest uzależnienie młodzieży od internetu. Uczniowie na kanwie znanej wszystkim historii Kopciuszka pokazali, że zatracenie się w internecie osłabia więzi i relacje rodzinne oraz koleżeńskie.

- Spektakl powstał z myślą o pokazaniu go tylko rodzicom i uczniom naszej szkoły. To, jak wieść o przedstawieniu rozeszła się po okolicznych i ostrołęckich szkołach, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Po wystawieniu sztuki w naszej szkole, zaczęliśmy dostawać zaproszenia od innych placówek, aby również u nich wystawić spektakl. Byliśmy już m.in. w ZS nr 4 w Ostrołęce i SP w Rzekuniu. Wszystkim oglądającym spektakl bardzo się podobał - zaznacza Joanna Ścibek, nauczycielka języka polskiego w Gimnazjum w Olszewie-Borkach.

Przedstawienie przygotowano w ramach programu profilaktycznego pod okiem Joanny Ścibek oraz Marioli Pijanowskiej.

Zobacz zdjęcia:
Przedstawienie "Internet to nie wszystko" (fot. archiwum szkoły)

Wyświetleń: 460
 
11:29, 17.02.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne