« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 września 2020 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Sportowa impreza integracyjna

Fot. KMP w Ostrołęce Ostrołęka
Fot. KMP w Ostrołęce
Wiele się działo podczas wczorajszej akcji zorganizowanej w Lelisie.
Policjanci wspólnie z Komisarzem Kurpikiem wzięli udział w niezwykłym spotkaniu z dziećmi. Jedną z atrakcji był radiowóz policjantów z ruchu drogowego.

Wczoraj policjanci ostrołęckiej komendy uczestniczyli w niezwykłej akcji zorganizowanej dla dzieci z naszego powiatu. Mowa o sportowej zabawie integracyjnej "Każdy Maluch Ci To Powie- Sport to Zdrowie". Uczestniczyło w niej kilkadziesiąt dzieci wraz z rodzicami i opiekunami.

Fot. KMP w Ostrołęce Ostrołęka
Fot. KMP w Ostrołęce
Organizator czyli Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna z Czerwina przygotował moc atrakcji i wiele ciekawych spotkań. Jedno z nich to spotkanie z policjantami. Kilkoro dzieci wcieliło się w rolę policjantów. Dodatkowe atrakcje to m.in. radiowóz z ruchu drogowego, kajdanki, kamizelka kuloodporna. Pamiętać jednak należy, że skoro były dzieci, to nie mogło zabraknąć Komisarza Kurpika, który również wziął udział we wspólnej zabawie. Ważnym elementem imprezy były zawody sportowe, w których udział wzięli także policjanci.

Wszystkie dzieci otrzymały upominki w postaci m.in. elementów odblaskowych. Przy akcji pomagali m.in. wolontariusze ze stowarzyszenia Mazowieckie Inicjatywy Społeczne oraz grupy teatralnej Alternatywa działającej w ramach programu PaT.

Wyświetleń: 560
 
11:34, 18.10.2013 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne