« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Świąteczna opowieść w Krainie Misiów (zdjęcia)

Fot. PM nr 17 w Ostrołęce Fot. PM nr 17 w Ostrołęce W zaczarowany świat zabrały całą społeczność Przedszkola Miejskiego Nr 17 Kraina Misiów dzieci z "Krainy Kubusia Puchatka", "Krainy Gumisiów" i "Krainy Misia Kolargola". Mali aktorzy zainspirowani muzyką, iluminacją świateł, przedstawili za pomocą ruchu, gestów i mimiki "Świąteczną opowieść". Mimo iż nie używali słów, widzowie doskonale wiedzieli, jaki był przekaz tego występu.

Przedszkolaki pokazały, jak ważna jest nasza wyobraźnia i co dzięki niej możemy osiągnąć. Ogromną radość sprawiło oglądającym pojawienie się aniołów, w rolę których wcieliły się nauczycielki i wspólnie z aktorami "opowiadały" o skromnym Kominiarczyku zakochanym w dumnej Baletniczce.

Spektakl zakończył się happy endem. Główna bohaterka uratowana z pożaru przez odważnego Kominiarczyka, w podziękowaniu, zatańczyła z nim.

Przedstawienie odbyło się w piątek 19 grudnia i było jednym z wielu przedsięwzięć realizowanych w ramach innowacji pedagogicznej "Opowieści teatralne w odsłonie czterech pór roku".

Zobacz zdjęcia:
Świąteczna opowieść w PM nr 17 (fot. archiwum przedszkola)

Wyświetleń: 473
 
09:54, 23.12.2014 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne