« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Świąteczne wypieki z Piekarni Kurpiowskiej "Serafin" (zdjęcia)

Nie masz czasu na spędzanie czasu w kuchni i pieczenie ciast? Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Serafin przygotował bogatą ofert ciast wielkanocnych wypiekanych według starych, kurpiowskich receptur, bez konserwantów i polepszaczy.

Wysokiej jakości produkty znajdują uznanie wśród mieszkańców nie tylko okolicznych miejscowości, ale również wielu miast w całej Polsce. Wyroby "Serafina" dostępne są m.in. w Warszawie, Białymstoku, Szczytnie, Kolnie, Ostrołęce, Troszynie, Kadzidle, Łomży, Ciechanowie, Nidzicy, Piszu, Myszyńcu, Grajewie oraz okolicznych miejscowościach.

Wśród wielu regionalnych wyrobów znajdują się m.in. kołacze razowe, chleby serwatkowy i kresowy, razowy chleb wieloziarnisty, chleb ziarnożyta, fafernuchy, placek kurpiowski z rodzynkami, łopatka, szynka, karkówka lub golonka w cieście chlebowym.

Piekarnia "Serafin" zachęca do skorzystania z oferty świątecznych ciast. Na klientów czeka bardzo duży wybór wypieków m.in. serniki, makowce, jabłeczniki, ciasta tortowe, ciasta czekoladowe, rolady, babki, keks, sękacz i wiele innych.

Specjalna promocja z okazji świąt Wielkanocnych.
W dniach od 12 do 15 kwietnia 2017 roku wszystkie ciasta z kremem w cenie 16,99 zł, a ciasta bez kremu za jedyne 14,99 zł za kg.

Wyroby "Serafina" w ostatnich latach otrzymały wiele medali i wyróżnień podczas prestiżowych imprez. Jeżeli jeszcze nie zasmakowałeś produktów "Serafina", skorzystaj z okazji podczas nadchodzących świąt. Pełna oferta produktów dostępna na stronie www.piekarniakurpiowska.pl.

Zapraszamy również na profil na Facebooku. Polub profil i weź udział w losowaniu świątecznych nagród niespodzianek.

Zapraszamy do sklepów firmowych:
Ostrołęka, ul. Sikorskiego 17,
Ostrołęka, ul. Piłsudskiego (plac dworca PKS),
Ostrołęka, hala targowa "Feniks", lok. J08,
Troszyn, ul. Szkolna 1,
Kadzidło, ul. Sportowa 5.

Zobacz zdjęcia:
Wypieki z Piekarni Kurpiowskiej "Serafin" (2017)

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 10623
 
11:54, 11.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne