Szarpanina w Avalonie
Aż sześć policyjnych radiowozów skierowano pod dyskotekę Avalon w Ostrołęce w sobotni wieczór.- Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w najbliższym otoczeniu lokalu doszło do szarpaniny, w związku z czym na miejsce skierowano odpowiednie środki - mówi asp. Sylwester Marczak z KMP w Ostrołęce. - Sytuację udało się uspokoić. Nikt nie został zatrzymany - dodaje rzecznik.
Według nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy, do lokalu chciało wejść kilku pijanych mężczyzn. Przy wejściu doszło do nieporozumienia z ochroną i szarpaniny. Policjanci szybko jednak uspokoili awanturników, a ci spokojnie oddalili się.
- Wyświetleń: 11487
-
- 12:11, 14.10.2012 r.