« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 18 czerwca 2026 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Szarpanina w Avalonie

Aż sześć policyjnych radiowozów skierowano pod dyskotekę Avalon w Ostrołęce w sobotni wieczór.
- Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w najbliższym otoczeniu lokalu doszło do szarpaniny, w związku z czym na miejsce skierowano odpowiednie środki - mówi asp. Sylwester Marczak z KMP w Ostrołęce. - Sytuację udało się uspokoić. Nikt nie został zatrzymany - dodaje rzecznik.

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy, do lokalu chciało wejść kilku pijanych mężczyzn. Przy wejściu doszło do nieporozumienia z ochroną i szarpaniny. Policjanci szybko jednak uspokoili awanturników, a ci spokojnie oddalili się.

Reklama
Wyświetleń: 11487
 
12:11, 14.10.2012 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły